Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Günümüze kadar saklanmış mükemmel bir Darne.
Sevgili radius,
Fişek yatağı 70 mm ise çok eski olmasa gerek,aslında eskiler domuz kulaklı da derler, kubuz açma mandalı yüzünden.Birde gerçekliği belli olmamakla birlikte, gravüre göre puanlı olduğu söylenir. Değer belirlemesi açısından.Yivli modeli vardı çok eskiden bir avcı dostumuzda.Hoş silahlar ne diyelim kazasız belasız kullanmak dileğiyle.

Alıntı

Sn.SPARTAN,3 puan darnedir.Yakınlarda vefat etmiş bir abimizin 10puan darnesini yayınlıyabilmek dileklerimle saygılar...

Alıntı

Merakla bekliyoruz sn. Radius.

saygılar

Alıntı

Sn. Radius paylaşım için teşekkürler.

Alıntı

Sn.SPARTAN forum kuralları gereği birbirimize sayın diye hitap ederiz.Dikkatinizi çekmiştir umarım.Saygılar.

Alıntı

Düzelttim sn.Radius,
Farkındaydım ama saygı ve memnuniyet ifade eden bir hitap şekli(sevgili)olduğundan kural dışı olduğunu düşünmemiştim.Uyarı için
teşekkürler.

Saygılar.

Alıntı

Sn Radius, Paylaşımınız için teşekkür ederim gerçekten güzel bir tüfek bu arada sahiplerinide kutlarım bu derece itinalı korudukları için. Saygılar.

Alıntı

Hayatimda bir kere buna benzer Fransiz Darne görmüstüm.Ama güzelligi ve bakimi buna asla es deger degildi.Hele kupuz bölgesindeki güzellik ve temizlik gercektende cok güzel.
Paylasim icin tesekkürler..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi