Pratik Namlu Temizligi (Bore Snake)
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pratik Namlu Temizligi (Bore Snake)
5 inç namlu yatay kılıfla sorun olmasın.

Alıntı

Sn. Harun, bugün Mehmet Oguz Beyi aradım.

Sagolsun çok ilgili bir insan, sizinde yakın arkadasınız olduğu çok belliydi.
Dediğiniz gibi yurt dısına çalışıyorlarmış ve sizi kırmadan bana bir kılıf yapacaklar.
Yurt dısında satışları yapılan siteden resimlerine de baktım. Tam kafamdaki gibi bir model ve renk uyumu olacak. Kaliteli olduğu herhalinden belli. Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

Saygılar...

[Resim: 6d9bf87b.jpg]

Alıntı

Sn Kara, rica ederim, hiç sorun değil, maksat istediğiniz gibi bir kılıfa kavuşun. X5 için Türkiye'de pek kılıf bulamazsınız. Mehmet Bey Türkiye'nin en iyi deri kılıf üreticilerinden biridir. Türkiye'de özel üretim, olmazsa İtalyan deri kullanır. Tabii fiyatları diğer yerlilere göre yüksek kaldığı için ancak yurt dışına çalışabiliyor. Kalitesinden memnun kalacağınıza eminim.

Eğer Sn. Sandeman'ın dediği gib 5" namlu yatay taşımada cekette potluk yaparsa, kabze kısmındaki bağlantıları yükseltip, namlu tarafına aşağı salarak, silahı dike yakın pozisyonda taşıma imkanı olacaktır. Ancak bu durumda silahı koltukaltından çekerken ergonomik bir rahatsızlık ortaya çıkacaktır.

Saygı ile,

Alıntı

Sn. Harun, dediğiniz gibi kaliteli oldukları herhalinden belli. Fiyat konusunda da iç piyasayı hiç arastirmamistim, düzgün sık birsey olduktan sonra fiyatı önemli degildi. Sonuçta çok sık kullanacağım birsey değil ve taşıyacağım silahta sıradan değil Smile
Ayrica, ABD'de satış fiyatı 100$ uzeri. Oradan alıp getirtmeye kalksak bir dünya masraf edecektik. Sizin sayenizde nerdeyse üçte biri fiyatına almış olacağım.

Sitede İtalyan deriyi okuyunca "neden Turk malı deri değilde İtalyan yazıyorlar" diye biraz gerilmiştim. Meger gercekten İtalyan deriymis Smile

http://www.jbpholsters.com/servlet/the-6...TER/Detail

Mehmet Oguz Bey'de gercekten çok ilgili ve samimi bir insan Sagolsun...

5 inch namlunun tasıma acısından sorun olacağını pek sanmıyorum. Biraz iri sayilabilecek bir yapım vardır, hem 1911'leri millet yatay kilifla tasiyorlarsa bende bunu taşırım sanırım. Olmazsada sizin dediğiniz gibi yaparım artık.

Saygılarımla...

Alıntı

Kara demiş ki:5 inch namlunun tasıma acısından sorun olacağını pek sanmıyorum. Biraz iri sayilabilecek bir yapım vardır, hem 1911'leri millet yatay kilifla tasiyorlarsa bende bunu taşırım sanırım. Olmazsa da sizin dediğiniz gibi yaparım artık.
Ağa ' mız askerden geldikten sonra '' Boynuz koça yük olmaz ! '' düsturunu benimseyen silahsever dostlar seslerini iyice yükseltmeye başladılar...Big Grin

Alıntı

Bu da benim stilim.

Eklenti Dosyaları Resim(ler)

Alıntı

Gazli bez cok pamukcuk birakmiyor mu Sn. anatolian? Ben de denedim, ve keskin koselerde vs takilan iplik-pamuklari temizleme derdinden dolayi mikrofiber bezleri kesip patch olarak kullanmaya gectigimden beri rahatim... Smile

Alıntı

Cok dogru diyorsunuz Sayin Baris,
Ancak barut artiklari icin birebir bir yontem.
Daha sonra harbi cekmek lazim yoksa kas yaparken goz cikar mazaallah..

Alıntı

Smile 
Bende bu ürünü yurtdışından aldım.7,99 dolar yaklaşık olarak 18 tl.

[Resim: tn_20141110_175945_zpsa7faa944.jpg]
[Resim: tn_20141110_180004_zps63e3419a.jpg]

Alıntı

Merhabalar,
Konu hortlayacak Smile
Bore Snake Viper ürününü kullanan var mıdır yakın zamanda, tavsiye eder misiniz ?
Fiyatı 90 TL.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi