Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pratik Namlu Temizligi (Bore Snake)
Yavuzhan demiş ki:Sn.harun, Varsa Web sitenizin adresini öğrenebilirmiyiz,

e-ticaret sitesi: http://www.glockmarket.com
Ancak bu ürünler olmadığı için henüz yüklü değil.

Benim kendi sitemin (http://www.ctm.com.tr) ise yenilenmesi gerekiyor, silahla ilgili hiçbir konuyu yüklemetmemiştim. Webçiler çalışıyor üzerinde. Kısmetse bu ay sonunda yenisi verimli şekilde faal olur.

Alıntı

Sayın Harun,
Anladığım kadarı ile silahseverlere faydalı ürünler temin ediyorsunuz. .45 ACP namlu fırçası ve teli bulmakta zorlanıyorum. Dışarıdan sipariş etmek üzere idim.
Size ulaşabilirsem yardımınızı rica edeceğim.
Saygılar.
Osman

Alıntı

ORTAÇ demiş ki:Sayın Harun,
Anladığım kadarı ile silahseverlere faydalı ürünler temin ediyorsunuz. .45 ACP namlu fırçası ve teli bulmakta zorlanıyorum. Dışarıdan sipariş etmek üzere idim.
Size ulaşabilirsem yardımınızı rica edeceğim.

Hoppe's temizleme kitlerinden de gelecek. Onların arasında .45 cal kiti de olacaktır. Ama şu anda tarih veremiyorum. Doğrudan temas isterseniz: harun@ctm.com.tr

Alıntı

Sn. Harun, X Five için deri ( tercihen ceviz rengi) sık bir koltuk altı kılıf bulma şansımız var mı acaba?

Alıntı

Kara demiş ki:Sn. Harun, X Five için deri ( tercihen ceviz rengi) sık bir koltuk altı kılıf bulma şansımız var mı acaba?

Olabilir. Arkadaşa sorayım Pazartesi bilgi veririm.

Alıntı

Sn. Harun, eğer varsa sevinirim. Teşekkürler.

Alıntı

Kara demiş ki:Sn. Harun, X Five için deri ( tercihen ceviz rengi) sık bir koltuk altı kılıf bulma şansımız var mı acaba?

Sayın Kara,

Bir başka arkadaşımda P226 kalıbı varmış. Koltuk altı Miami tipi (silah yatay durur) ve çift şarjör kılıflı, deri rengi taba ya da siyah olabilir. Fiyatı 75 TL. Üretici Mehmet Oğuz'dur, markası Master's Holster, telefonu (312) 342 27 48. Şu sıralar tamamen ABD'ye çalışıyor ama kendisini arayıp benim adımı verirseniz (Harun), sizin için bir tane yapacak. Siparişinizi takiben 4-5 gün içinde kargolamış olur.

Saygı ile,

Alıntı

Sn. Harun, ilginiz için teşekkür ederim. Bir sorun var, Bizimki 226 olsada namlusu 5 inch olduğu için biraz uzun. Eğer ucu kapalı ise uymaz muhtemelen. Ben arkadaşı hafta ici arar konuşum, gerekli bilgiyide alırım kendisinden. Teşekkürler Harun Bey.

Alıntı

Kara demiş ki:Bizimki 226 olsada namlusu 5 inch olduğu için biraz uzun.

Kalıp varsa namlu uzunluğu genelde sorun olamaz. Siz yine de aradığınızda X5 olduğunu hatrlatın.

Alıntı

Hatırlatırım Sn. Harun, teşekkürler.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi