Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jericho 941
Herkeze selam, biraz geç de olsa sizlerle yeni 941' imi paylaşmak istedim.
Saygılarımla..

[Resim: matrixpics001.th.jpg] [Resim: matrixpics009.th.jpg] [Resim: matrixpics011.th.jpg] [Resim: matrixpics014.th.jpg] [Resim: matrixpics015.th.jpg] [Resim: matrixpics003.th.jpg]

Alıntı

Hayırlı olsun Sn.Dellafago.
Başka paylaşımlarınızı bekliyoruz...
Saygılar..

Alıntı

Güle güle kullanın,birde şu kızak üzerindeki emniyet mandalı olmasa...

Alıntı

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
Sayın Alptuğ'un tespitine istinaden; Namluya sürülü halde silah taşımayı red ederek, sürekli olarak hızlı kurma ekolünü dünya'ya pazarlayan İsrail'in bu üretim mantığını asla çözemedim. Hoş, şu ana kadarda hiç bir İsrail'li uzmanıda, Glock ve Bull'dan başka bir tabanca kullanırken göremedim. (Desert Eagle için söyledikleri ise, değerli Dizırt kullanıcılarımızı rahatsız edebilir endişesi ile buradan paylaşmayacağımSmile) Saygılar.

Alıntı

Hayırlı olsun...

Alıntı

Hayırlı olsun Sn. Dellafago. Gaziantep'te poligonda canik 55 shark modelini denemiştim. Jericho klonu olduğunu söylemişlerdi. Sürgü manipulasyonu, sürgünün ince olmasından dolayı bana sıkıntı vermişti. Siz böyle bir sıkıntı hissediyor musunuz? (Kabzenin elime uyumunu çok beğenmiştim)
Saygılar

Alıntı

meftae demiş ki:Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
Sayın Alptuğ'un tespitine istinaden; Namluya sürülü halde silah taşımayı red ederek, sürekli olarak hızlı kurma ekolünü dünya'ya pazarlayan İsrail'in bu üretim mantığını asla çözemedim. Hoş, şu ana kadarda hiç bir İsrail'li uzmanıda, Glock ve Bull'dan başka bir tabanca kullanırken göremedim. (Desert Eagle için söyledikleri ise, değerli Dizırt kullanıcılarımızı rahatsız edebilir endişesi ile buradan paylaşmayacağımSmile) Saygılar.

Merak etmeyin efendim, kısa bir pratikle kızak emniyetinin hızlı kurmaya engel bi durum teşkil etmediğini siz de görürsünüz. Silahın menşei ile ilgili "hoş" tespitinize de sadece gülüyorum. Jericho ile atış yaptınız da mı konuşuyorsunuz, pek sanmıyorum...

Alıntı

swfan demiş ki:Hayırlı olsun Sn. Dellafago. Gaziantep'te poligonda canik 55 shark modelini denemiştim. Jericho klonu olduğunu söylemişlerdi. Sürgü manipulasyonu, sürgünün ince olmasından dolayı bana sıkıntı vermişti. Siz böyle bir sıkıntı hissediyor musunuz? (Kabzenin elime uyumunu çok beğenmiştim)
Saygılar

Sürgü manipulasyonunda bir sorun müşahade etmedim. Ancak silahın namlu profili (yukardan bakıldığında), dediğiniz gibi benzer yarı otomatiklere nazaran bir nebze daha incedir.

Alıntı

Hayirli olsun.Cok güzel görünüyor.

Alıntı

Güle güle kullanın efendim. İsabetli atışlar dilerim...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi