Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YAVUZ MC 1911 S
sn red kit fotoları gönderdim biraz amatör ama idare edin artık.silahı ben hemen modifiye ettirmek istiyorum. gez tetik horoz ve renk olarak. istanbulda işçiliği temiz tanıdık var mı. silahdünyası na götürmeyi düşünüyorum ne dersiniz. diğer arkadaşlarda yazarlarsa sevinirim. görüşmek üzere

Alıntı

Sayın ulusoy43,

Silah Dünyası son uğrağınız olsun. Hatta hiç uğramayın, daha iyi.

Bir de hatırlatmak isterim:
Cümlelere büyük harfle başlıyoruz. Forumda olabildiğince yazım kurallarına dikkat ederek, Türkçemiz'i düzgün kullanmaya özen gösteriyoruz.

Alıntı

harun demiş ki:Bir de hatırlatmak isterim:
Cümlelere büyük harfle başlıyoruz. Forumda olabildiğince yazım kurallarına dikkat ederek, Türkçemiz'i düzgün kullanmaya özen gösteriyoruz.
Yok canım, nasıl, ayrıca neden ?

Alıntı

Harun Bey daha yeni olduğum için idare et abicim. Nereye götüreyim o zaman .Kaç liraya patlar bize . Lupus hocam fotoları sırf sen yorum yap diye gönderdim. Red kit ne zaman eklerse o zaman görürüz. Silah henüz Türkiye de satışta değil. Yurt dışına satılıyor. mke de yok . özel getirttim. almak isteyenlere yardımcı olur standtaki arkadaşlar.45 lik mermi de bol bol var mke de federal marka

Alıntı

Sayın ulusoy43.
Öncelikle yeni silahınız hayırlı olsun,Allah ağız tadıyla kullanmak nasip etsin,ve medeni cesaretinizi kutlarım.Henüz görücüye cıkmadan kızı kapmışsınız.Bence modifiye için bir süre sabırlı olun,en az yüz yüzelli atım yapın,sökün takın temizleyin,bir takım kusurları ortaya çıkacaktır o zaman ustanın yolunu tutarsınız.Saygılar.

Alıntı

ulusoy43 demiş ki:Harun Bey daha yeni olduğum için idare et abicim. Nereye götüreyim o zaman .Kaç liraya patlar bize . Lupus hocam fotoları sırf sen yorum yap diye gönderdim. Red kit ne zaman eklerse o zaman görürüz. Silah henüz Türkiye de satışta değil. Yurt dışına satılıyor. mke de yok . özel getirttim. almak isteyenlere yardımcı olur standtaki arkadaşlar.45 lik mermi de bol bol var mke de federal marka

Sn.Ulusoy43 Paşam (MKEK kurum genel müdürü olduğunuzu tahmin ediyorum),
Bence silahı satmayın, burada satılanlar ikinci kalite olacakmış. Şimdi satsanız iyi para eder ama bence değmez. Ne de olsa yurt dışından özel gelmiş, saklayın bence. Federal mermi de çok. Stok yapın dursun bir kenarda torun tosun atarsınız ileride.

Alıntı

Sayın Ulusoy43,
Ben önümüzdeki Cumartesi saat 11.00 gibi (Sayın Harun abicim'e inat) mermi dahil 1.50 Tl. sından Tongue atış yapmak için Silah Dünyasında olacağım. Eğer silahınızı getirirseniz yardımcı olmaya çalışırım.
Bu arada MKEK' nın son ithal ettiği .45 ACP mermiler Federal değil, Blazer marka.
Bilginize.
Saygılar.
Osman

Alıntı

ORTAÇ demiş ki:Sayın Ulusoy43,
Ben önümüzdeki Cumartesi saat 11.00 gibi (Sayın Harun abicim'e inat) mermi dahil 1.50 Tl. sından Tongue atış yapmak için Silah Dünyasında olacağım. Eğer silahınızı getirirseniz yardımcı olmaya çalışırım.
Bu arada MKEK' nın son ithal ettiği .45 ACP mermiler Federal değil, Blazer marka.
Bilginize.
Saygılar.
Osman
Sn.ORTAÇ

1,5 TL dediniz aklımı çeldiniz. Vakit bulabilirsem uğramayı düşünüyorum ama siz hayli erkencisiniz.

Alıntı

Sayın Auris34,
Yüzelli kuruştan atmak için önceden markapondan kupon satın almak gerekli idi. Bu partide tren kaçtı.
http://www.markapon.com adresinden detayları görebilirsiniz.
Yine de görüşelim.
Selamlar.
Osman

Alıntı

ORTAÇ demiş ki:Sayın Auris34,
Yüzelli kuruştan atmak için önceden markapondan kupon satın almak gerekli idi. Bu partide tren kaçtı.
http://www.markapon.com adresinden detayları görebilirsiniz.
Yine de görüşelim.
Selamlar.
Osman
Markapon'dan kupon alanlara yanaşayım bari Rolleyes

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi