Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YAVUZ MC 1911 S
Arkadaşlar! Girsan'ın Katoloğunda Görüp resmini çektiğim, MC1911 ve MC1911s (WEbsitesinde neden hala yok anlamış değilim)
[Resim: 9015c599.jpg]

Alıntı

Bunlar da diğer yeni modeller. Mkek'de satışa çıkmış ama ne bir resim ne de tenik bilgi var. Girsan'ın web sitesinde hala yeni modeller hakkında bilgi yok. Ayrıca Mkek' de MC33 ve MC35 var bunlar hakkında bir resim ya da 15+1 kapasite ve 9x19mm harici bir bilgiye rastlamadım.
[Resim: 8042e523.jpg]

Alıntı

27 E Polimer galiba. Hafifmiş.

cihan54 demiş ki:Bunlar da diğer yeni modeller. Mkek'de satışa çıkmış ama ne bir resim ne de tenik bilgi var. Girsan'ın web sitesinde hala yeni modeller hakkında bilgi yok. Ayrıca Mkek' de MC33 ve MC35 var bunlar hakkında bir resim ya da 15+1 kapasite ve 9x19mm harici bir bilgiye rastlamadım.
[Resim: 8042e523.jpg]

Alıntı

Bugün, Gümüşsuyu MKE'de ki müşteri temsilcisi Girsan 1911'in Temmuz ayı gibi piyasa sürüleceğini bilgisini verdi. Oysaki MKEK'nin sitesinde tabancanın satışta olduğu görülüyor. Aynı durum diğer modeller içinde geçerli MC33,27,T40,R40 vs gibi yeni modeller için de geçerli. Yeni modellerden yalnızca MC25 mevcut.

Saygılarımla...

Alıntı

Selam arkadaşlar.
Bu MC 1911'i satın alan,kullanan,inceleyen veya bir inceleme yazısı okuyan arkadaş varsa görüşlerini almak istiyorum.mümkünse.Saygılarımla..

Alıntı

MC 1911 hala satışa sunulmamış. Geçen perşembe İstanbul MKE'deydim fakat hala gelmemişti.

Saygılar...

Alıntı

Biz de dört gözle bekliyoruz Sn.Tosunpaşa, bir paylaşım olur umarız.

Alıntı

Girsan'ın sitesi şu anda güncellenmiş durumda. Yalnız dikkatimi çeken bir şey oldu ! Mc 27 ve Mc 27 E serisi tabancaların namluları poligonal olarak geçiyor. Bilgilerinize.
Saygılarımla

Alıntı

bende yavuz mc 1911 var fakat foto ekleyemedim. dosya türünü kabul etmedi. kabzesi afişteki gibi ahşap değil. siyah plastik kabze orası hoşuma gitmedi.

Alıntı

Sn.ulusoy43

rainyman@windowslive.com adresine resimleri mail olarak yollarsanız sizin için ekleyebilirim.

Silahınız hayırlı olsun. Ankara MKE'den mi aldınız yoksa İstanbul MKE'ye de gelmiş mi?

Saygılar...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi