Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YAVUZ MC 1911 S
"D" yi kaybetmişler, yazacaklar yoksa Big Grin

Alıntı

MKE silah satışa koymuşlar. 1.900-2.150 TL aralığında satışta.

Alıntı

Nasıl iş anlayamadım,silahı pazara çıkarmışlar ama sitelerinde ne bir resim var, ne de bilgi...

Alıntı

Kabze ön konturu Tisaş'ınkine benzemez umarım... Ayrıca şuan kesin olarak satşta mı? Sitelerine bende baktım 1911'in adı bile geçmiyor.

Alıntı

İlk görüntü güzel gözüküyor ama benim anlayamadığım 1911'i taklit ediyorlarda kaplamasını niye taklit etmiyorlar?Bence biraz kaplamasını taklit etseler krom kaplama olmayan çelik bir silah üretmeye çalışsalar biraz daha yol alır silah sanayimiz çok mu zor bu acaba?

Alıntı

Sebebini anlayamadım ama Tisas'tan daha estetik geldi bana. Hoşuma bile gitti Smile

ABD'de çok ucuza satilacagi kesin, orada insanlar çerez gibi silah alabildiği için, degisiklik olsun diye alırlar muhtemelen. Belki iyi çıkar, cikmazsada atarım diyebilecekleri bir fiyat olacağı için pazardan ufak bir pay alır sanırım. Temennim burada yapmadıkları kullanıcı geri beslemelerini orada yapıp 1911 cennetinden birseyler kapmalari. Bu sayede hem ulkemizin itibarını yükseltirler silah sanayinde hemde iç pazarın kaliteli 1911 ihtiyacını yerli üretici olarak karşılarlar.

Hersey güzel olacak inşallah Smile

Saygılar...

Alıntı

turan tactical demiş ki:"D" yi kaybetmişler, yazacaklar yoksa Big Grin

Sayın TT, itiraf edin ve çıkartın artık su "D"'yi Smile

Hatıra zihniyetiyle cebinize attığınız bir "D" silah sanayimizi batıracak Smile

Alıntı

Sn kara,
Ben şahsen amerikada çerez alır gibi silah alındığı fikrinize katılmakla beraber,iyi çıkmassa atarım fikrine pek katılmıyorum.Zira amerikonyalılar,verdikleri her kuruşun karşılığını istemek ve kalitelininde kalitelisi yokmu diye sorgulayan insanlar.Bu işin borsasıda orası sayılır.
Beğenmediklerini öyle bir yerden yere vururlarki ,firmalar bir daha kolay
kolay itibar kazanamaz .Takdir edersiniz ki yüzlerce silah forumuna ev sahipliği yapıyorlar, dünyada onları takip ediyor.

SAYGILAR

Alıntı

Sn. Spartan, Amerikalilar hakkında en objektif bilgileri Sn. İlksurfer verir sanırım.

ABD'liler ile ortak çalışmış oldugum zamanlardan edindiğim bir miktar tecrübe ile sizin bazı fikirlerinize katılamıyorum. Bende yanılıyor olabilirim ama benim tanıdığım ABD'liler, gösteriş ve fonksiyonelligi bir arada bulunduran malzeme/eşya vs arıyorlar. Nedendir bilmem iri olması hoşlarına gider genelde. İngilizler'de bu özellikleriyle dalga gecer Smile

Fonksiyonel ve gorevini yerine getiriyorsa birazda gosterisliyse en kalitelisini alacağım diye 5-10 kat fazla para vermez cogu. ABD'de satılan 1911 türevi silahlarının istatistiklerine bakarsanız hicte en kaliteli olarak forumlarda tartışılan silahlar olmadıgını gorursunuz. Hatta o silahların kronikleşmiş hatalarını gösterirler yerden yere vururlar. Ama yinede o silahlar çok satar. İtibar yerle bir olmuyor bir forumla. Alıyorlar çünkü ucuz ve verilen para kadar hizmet sunuyorlar. Bu hizmette sıradan bir silahseverin ihtiyacını karşılıyor.

Bizim silahlarımızda orada, ucuz ve fonksiyonellik ile bir yer edinebilirse, kullanıcı geribeslemelerine kulak verirlerse hem kendileri hemde bizler için iyi olur diye yazmıştım. Aynı düşünceyi taşıyorum... Tabi bunlar benim şahsi fikirlrtim, merakla Sn.İlksurfer'in konuya yorumunu bekliyorum.

Saygılar...

Alıntı

Katılıyorum Sn.Kara,
Biraz ukala bir millet belki ama,bizim silahların pazar çabası bu şekliyle zor gözüküyor,zira ABD'lilerin modifiye amaçlı ucuza maledip masraf etme çabaları boşa çıkacaktır korkum. Bir çok kustom parçada uyum sorunu yaşama ihtimali bu tezi'de çürütmez mi...

SAYGILAR

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi