Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BHP resimleri 1
Yeni parçanız hayırlı olsun Sn İlksurfer. Eminim bir çok göz benim gibi imrenerek bakıyordur.

Hayırlı olsun Sn.ilksurfer güle güle kullanın sizin envanteri fırsatları gördükçe kafamı duvarlara vurasım geliyor ama sizin adınızada seviniyorum.

Sn.İlksurfer siz kazanında dibini sıyırdınız yani Smile Allah kötüye kullandırtmasın iyi günlerde kullanın...

demek bu silaha insan da sahip olabiliyormuş... allah kem gözlerden saklasın sn.ilksurfer. güle güle seyredin... atış için sizde başka silah mevcutturBig Grin

Hayırlı olsun.Güle güle saklayınSmileSaygılar...

Yaldızlı süsülü püslü silahlardan ben de fazlaca hazetmememe rağmen sizinki cok güzel gösüküyor doğrusu, tabi envanterdeki silahlarınızın hepsine iltifat edip bunu eksik bırakmak olmazdı, helede hacıbro olunca diyicek birşey kalmıyor, gercek silahlar dünyasına hoşgeldiniz Big Grin Big Grin Big Grin

Hayırlı uğurlu olsun sayın ilksurfer...

Sonunda bizi goc ettireceksiniz, hayirli ugurlu olsun.

Hayırlısı olsun. Allah kullanınca utandırmasın.

Uzun zamandır forumu sessiz bir şekilde takip eden bir silah sever ve bhp hayranı olarak hem bir başlangıç yapmak hemde beğendiğim bir bhp resmini sizlerle paylaşmak istedim...

[Resim: 1971zxc12.jpg]

Hoşgeldiniz efendim. Anlaşılan kibar ve sade modellerden hoşlanıyorsunuz. Ne diyeyim. Güzele ne yakışmaz.
Işık ve sevgiyle...

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi