Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BHP resimleri 1
devamı ...

Eklenti Dosyaları Resim(ler)

sayın lupus( abi) : size bir ara işleme yapılacak bir MK III den bahsetmiştim. Gönderdigim fotoları arkadaşınıza ileterek benim için bir fiat almanız mümkünmü.
saygılar.

En kısa zamanda görüşmeye çalışacağım, Saygılar.

[Resim: p8110032iw2vg7.jpg]

BHP custom

gecen sene burda elime bir mk III gecmisti.bir kac hafta önce yine bir bir abinin mk III ünü inceledim.caktirmadanda bir kac fotosunu cektim.silah daha kutusunda.bir iki sarjör anca atmis.ama gercektende cok güzel bir tabanca.ama garip olan silah daha yeni olmasina karsin daha öncede cz hakkindada konustugumuz gibi namlusunda hemen renk degisikligi oksitlenme baslamis.gercektende garip bir durum.resimleri cep telefonuyla cektigim icin kalitesizler.

[Resim: hp058pr2.jpg]

[Resim: hp059ww0.jpg]

[Resim: hp060ga5.jpg]

[Resim: browningwk5.jpg]

[Resim: u25ch7.jpg]

[Resim: u25el1.jpg]

[Resim: b1vo4.jpg]

tesbihle hp ayni resimde iyi durmus.silah nerden baksaniz 20-25 yillik olmasina ragmen yinede canavar gibi duruyor.HP ye eskidi yaslandi diyenlere duyrulur.. Smile

görmeyenlere duymayanlara dikkat.BHP nin polimer gövdesi burda.gercektende degisik degilmi.gerci sy. Lupus bu resimleri daha önce görmüstür ,ama ben buraya tasimak istedim.polimer 14 lüde olurmuymus demeyin.gerci seri üretim degil, özel yapim.ama seri üretimi olsaydi bence glockla birebir rakip olurdu diye düsünüyorum.
ama ergonomik olumsuzluklari olabilir.kullanana sormali.

[Resim: image002bl5.jpg]

[Resim: image006px2.jpg]

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi