Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beretta Mod 70 Hakkında...
Yine bir Karadeniz klasiği Smile
Şu puntoları ve fontları tutturamamalarını anladım da büyük/küçük harf ayrımını nasıl yapamıyorlar ona şaşırdım Big Grin

Alıntı

turan tactical demiş ki:Yine bir Karadeniz klasiği Smile
Şu puntoları ve fontları tutturamamalarını anladım da büyük/küçük harf ayrımını nasıl yapamıyorlar ona şaşırdım Big Grin

"D" puntosunu kaybetmiş herhalde ki "P"yi ters çakıp "d" yapmış. Big Grin

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Serkan Yılmaz
harun demiş ki:"D" puntosunu kaybetmiş herhalde ki "P"yi ters çakıp "d" yapmış. Big Grin

Ben de ayni seyi düsünüyordum.Benden önce yazmissiniz. Smile

Alıntı

Gormesem inanmazdim, fikra gibi, super komedi.

Alıntı

Merhabalar...
Silahı elime alınca ve inceleyince bende gerçekten şaşırdım ve çok fazla bilgim olmadığı için paylaşmak istedim.Diğer yüzünün resmini,şehir dışında olduğum için çekemedim.
Sormak istediğim farklı bir konu var.Daha önce 2 tane silahımı kaplatmıştım.Fakat silahlarımda böyle bir sorun yoktuSmileÖğrenmek istediğim bu silahımıda kaplatmak istiyorum.Acaba yazıları orjinalindeki gibi olur mu?Yoksa bu işlemi yaptırmaya değmez mi?
Saygılar.

Alıntı

zalım demiş ki:Merhabalar...
Silahı elime alınca ve inceleyince bende gerçekten şaşırdım ve çok fazla bilgim olmadığı için paylaşmak istedim.Diğer yüzünün resmini,şehir dışında olduğum için çekemedim.
Sormak istediğim farklı bir konu var.Daha önce 2 tane silahımı kaplatmıştım.Fakat silahlarımda böyle bir sorun yoktuSmileÖğrenmek istediğim bu silahımıda kaplatmak istiyorum.Acaba yazıları orjinalindeki gibi olur mu?Yoksa bu işlemi yaptırmaya değmez mi?
Saygılar.

Sn. Zalım,

Silahın orijinalliği gitmiş ama çok daha orijinal bir hale gelmiş. Dünyada tek, eşi yok diye yemin etseniz başınız ağrımaz! Smile

Size yapılan hibe bedelsizdir sanırım. Ruhsat için harç ödediyseniz yazık. Ek masrafa değmez, bırakın olduğu gibi kalsın. Biraz deneme atışı yapın, düzgün çalışıyorsa mesele yok. Hata yapıyorsa kurtulmaya bakın ama bir başka silahseverin de canını yakmayın lütfen.

Saygılar.

Alıntı

Sayın forum üyesi arkadaşlarım. Konu ile alakalı oldugunu düşündüğüm için yazıyorum. Bu gün bir subay arkadaşımın Pb mod 70 silahıni inceledim. Silah tamamen orjinal ancak altta seri numarasının önünde " TERRAMAR GMBH HAMBURG yazıyor.
[Resim: 20190119-193227.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
taarruz

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi