Yeni Desert Eagle .50AE
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Desert Eagle .50AE
smith demiş ki:
Darkfear demiş ki:Eskisinden daha estetik geldi gözüme.Gerçi o namludaki tırtırlar ne için anlamadım ama. Smile

Tercih meselesi bu...
Kimileri "tırtıklı" severBig Grin

Harika bir espri. Smile Smile Smile

Alıntı

Mükemmel Tasarım Fakat Koleksiyon Amacının Dışına Pek Çıkamaz 2 kiloya yakın ağırlık ile. Yine de Dünya da bir tek olduğu için gözde bir silah ve ben özel bir silahım diyor. AMT Automag V de çok güzel bir silah ve 50 AE. mermi kullanıyor. Bundan daha hafif ve kibar fakat üretimi yok artık sanırım. Onu da es geçmemek gerekir.

Alıntı

Ah ah...Deli böbrek ağabeyimiz yaşasaydı da görseydi bu günleri efendim...Smile

Alıntı

(23-02-2010, 12:54 AM)harun demiş ki: Namlu altına çatalayak koymayı unutmuşlar. Smile

Haklısınız...Smile
Şekil 1 A aşağıdadır:

Alıntı

Sayın form üyeleri , Desert Eagle 50 A.E sevenler bence permiyle Desert Eagle getirtiricekler bu model ve renkten getirtmeli

Saygılarımla ,

Alıntı

Sayın sphinx3000,

koskoca kutudan çıkaçıka bir tane şerjör çıkıyor. İnsan en azından 2 adet koyar, nasıl zihniyettir anlayabilmiş değilim.

Ayrıca, silahın sahibi şahıs fırçalanmış krom diyor ama ben şimdiye kadar hiç böyle bir kaplama cinsi duymadım. Benim bildiğim krom kaplama fırçalamak için çok sert bir kaplama çeşidi. Kumlanmış mat krom mu demek istedi acaba?
Onun haricinde fırçalanmış alüminyum ve fırçalanmış parlak çelik olabilir ki bana, bu silah için, ikincisi daha mümkünmüş gibi geliyor.

Alıntı

(24-06-2011, 08:51 AM)evrenay demiş ki: Ayrıca, silahın sahibi şahıs fırçalanmış krom diyor ama ben şimdiye kadar hiç böyle bir kaplama cinsi duymadım. Benim bildiğim krom kaplama fırçalamak için çok sert bir kaplama çeşidi. Kumlanmış mat krom mu demek istedi acaba?
Onun haricinde fırçalanmış alüminyum ve fırçalanmış parlak çelik olabilir ki bana, bu silah için, ikincisi daha mümkünmüş gibi geliyor.

Bizim bildiğimiz parlak krommuş.
http://www.natmetal.com/chrome.htm#satin
Satin (Brushed) Nickel/Chrome Plating:
Chrome is plated over satin nickel to achieve a hard finish that is semi-lustrous with some reflectivity. It is also referred to as brushed chrome; it does have lines or a grainy appearance that is applied by mechanically polishing the surface before or after the nickel plating. It is used in the plumbing, lighting, and furniture industries.

Alıntı

Alıntı

Şuan türkiyede varmı acaba ?

Alıntı

(01-08-2011, 05:23 AM)heckler kock demiş ki: Şuan türkiyede varmı acaba ?

Yok.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi