Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SIG SAUER P226 ELITE ?
#1
Arkadaşlar, bir arkadaşımda, sıfır, kutusunda, hiç ateş edilmemiş, P226 Elite var, almaya niyetlendim bilgisi olanlar ve de üstadlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
 
Alıntı

#2
Sn. OF_LEE, başlıkta ufak bir hata var.
 
Alıntı

#3
Sn. Off_Lee, fiyat nedir?
 
Alıntı

#4
Düzeltiyorum sn.syılmaz sig sauer 6500 dolar diyor
 
Alıntı

#5
Kesinlikle değmez Sn.OFF_LEE. Gövdesi alüminyum alaşım ve eloksel kaplama olan, sürgüsü ise blok çelik olan, bu nedenle de ağırlık dengesi ve hissi P229 ' dan da kötü olan, bir kaç yüz atımda gövde kızaklarında akla zarar vuruntuların meydana geleceği, sürgünün gövdeyi daha hızlı yiyeceği, sürgüsüne ve gövdesine sadece bir kaç jan janlı rotüş atılmış, ABD üretimi ve üzerinde Alman sanayi kodları olmayan, gövdeleri Almanya ' da üretilip, sürgü ve namluları üzerlerine ABD 'de uydurulmuş bir silaha beş kuruş vermem, kaldı ki, 6500 USD, çok samimiyim.

Eğer bir silaha ederinin çok üzerinde verecek paranız varsa, en azından bunun yerine gidin MKEK ' den üzerinde Alman sanayi kodları olan, komple çelik bir P226 SL alın, en azından üretilmesi gereken yerde üretilmiş, en azından onaylanmış, evladiyelik bir silah almış olmanın avuntusu ile verdiğiniz doloresleri unutabilirsiniz...
 
Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Mr.Wayne, ERDAL, jeronimo
#6
Sn. Of_Lee, bu modelle tecrübem olmadı, İnternet'e baktım biraz, görüntüsü sık bir silah, birde tetiği diğer standart 226'lara kıyasla %60 daha hızlı.

Ama Sn.Lupus'un dediği negatif yonler göz önüne alındığında alınmaya değmez.
226 istiyorsanız aynen tavsiye edildiği gibi bir SL yakışır size.

Saygılar...
 
Alıntı

#7
Arkadaşınızın silahı aşağıdaki gibi alüminyum alaşım gövdeli, blok çelik sürgülü ise, kesinlikle uzak durun ve almayın.


[Resim: P1010174.jpg]


[Resim: IMG_1021.jpg]Aşağıdaki P226 Elite ise komple paslanmaz çeliktir, eğer arkadaşınızın silahı bu ise, MKEK 'deki komple Alman yapımı P226 SL ' den daha makul bir fiyata verirse alabilirsiniz.


[Resim: 01.jpg]


[Resim: 03.jpg]


[Resim: 10.jpg]


[Resim: 08.jpg]
 
Alıntı

#8
Aşağıdaki konudaki alüminyum alaşım gövdeli Platinum Elite de bence uzak durulması gereken bir silah...

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=2529
 
Alıntı

#9
Silah tam olaraka bu


Eklenti Dosyaları Resim(ler)
   
 
Alıntı

#10
Sn.OFF_LEE, bu silah da komple çelik konstrüksüyon bir P226. Bu durumda en azından MKEK ' deki komple çelik, gövde-sürgü-namlu ve iç parçaları tamamen Alman üretimi ve tedarikli, Alman sanayi kodları ile onaylanmış P226 SL civarında bir fiyata, ama mümkünse bundan biraz daha hesaplı bir fiyata alınabilir. Sonuçta alacağınız silah gövdesi Almanya ' da üretilmiş, sürgü ve namlusu ABD ' de üretilip, iç parçaları da ABD ' de tedarik edilerek montajı yapılmış bir silah olacaktır. Benim bakış açım bu, ama sonuçta iş dönüp dolaşıp kişisel zevk ve imkan meselesi halini alıyor...

Saygılar.
 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi