Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SW 500 ve 460 da yanlis tutma sonucu parmak kopmasi
Merhabalar,
Tam da bir S&W 686-6 alma arefesinde bu konu bana iyi geldi.
Çok teşekkürler. Umarım böyle bir olay kimsenin başına gelmez.
Kimse dalgınlıkla da olsa bu hatayı yapmaz.
Sağlıcakla kalın,

Alıntı

Bu tarz tabancaların sadece müzelerde ve kovboy filmlerinde olması lazımSmileZavallı adam iyi bir plastik cerrah bulabilirse parmağı büyük oranda toplanır bence.Hasar yumuşak dokuyla sınırlı gibi...

Alıntı

Bu tarz tabancaların sadece eğitimli, bilgili, neyin nerede nasıl kullanılacağı bilen insanların elinde olması lazım.

Alıntı

(16-12-2015, 10:25 AM)lupus demiş ki: Bu tarz tabancaların sadece eğitimli, bilgili, neyin nerede nasıl kullanılacağı bilen insanların elinde olması lazım.

Bütün silahlar için su götürmez bir gerçek Sn.lupus.

Alıntı

Yanlışım varsa düzeltin. Namı diğer hareketli nagantlarda top öne doğru hareket ettiği için gaz kaçağı olmuyor. Belkide daha az oluyor. Daha güvenli olduğu söylenebilir mi ?

Saygılarımla

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı

Arkadaşlar kusura bakmayın ama ben atış yapan kişinin parmağını nasıl o hale getirdiğini anlayamadım.Parmağını topa mı sıkıştırdı? 38lik tabancam var.500 magnumun yanında cüce kalabilir ama çok atış yapan biriyim ve resimden sonra bende korkmaya başladım.

Alıntı

Sn. Veron, aşağıdaki fotoğrafta yanlış tutma biçimi gösterilmektedir...
Daire içerisine aldığım alan tehlikeli bölgeyi işaret ediyor...
Silindir ile namlu arasından çıkan basınç uzuvlara zarar verebilmektedir...

[Resim: tyrwhbkd.png]

Alıntı

Yerli yapım yivsiz revolver yüzünden, benzer haberleri ülkemizde görür müyüz diye, merak ediyorum.

Alıntı

Sn. Veron, Hickok45 kanalının ve "Mythbuster" isimli programın aşağıdaki bölümlerini sorunuza yanıt olarak izleyebilirsiniz.

Alıntı

(06-05-2016, 03:58 PM)septia demiş ki: Yerli yapım yivsiz revolver yüzünden, benzer haberleri ülkemizde görür müyüz diye, merak ediyorum.
Sn. septia,
Gereken önlemi almış üretici. Topun yanlarına koruma kalkanı ilave etmiş, her iki tarafa da.

Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi