Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SW 500 ve 460 da yanlis tutma sonucu parmak kopmasi
ilksurfer demiş ki:benim 357 yi herkez gibi ben de bazen cepte tasiyorum, yanlislikla patlarsa havuc testine gerek kalmadan ne sonuc oluyor haberdar ederim... hahaha...

aman Allah göstermesin, bizde görmeyelim sn. ilksurfer... değindiğiniz konu önemli gerçekten ve yaralanma resmi de çok etkileyici olmuş... artık kendini eastwood sananlar daha dikkat eder umarım...

saygılar,

Alıntı

Burda dahada traji komik bir vakka var...Baş parmak....Smile

dürbünlü tüfekde ağmak yarasıSmile
toplu tabancada ağmak kopuğu Smile

Alıntı

alakasız olacak ama orda bi kurukafa mı var bana mı oyle geliyor

Alıntı

Sn Revolver2 iyi yakalamışsınız, gerçekten kurukafaya benzer bir şekil çıkmış...

sanırım bu da bu silahın gücü hakkında fikir vermesi için çok güzel bir şekil...

Alıntı

arkadaşlar burada muzzle(namlu) enerjisi olarak verdiği değerler sanırım namlu ilk hızları.

kalibreler arası farkın bukadar yüksek olacağını insan zor tahmin ediyor.

aceba .44 magnumda'da yanlış tutma sonucu böyle kazalar yaşanması muhtemelmidir ?

Eklenti Dosyaları Resim(ler)

Alıntı

Daha once yayinlandi mi bilmiyorum ama konunun oneminden dolayi asagida linkini verdigim goruntulerin izlenmesinde yarar var. Ozellikle revolver kullanicilarinin izlemesi gerektigini dusunuyorum. Silahin tutus bicimi, mermi doldurma ve bosaltma,tetik kontroluyle ilgili oldukca ogretici bilgiler yer almakta.

Saygilar,

http://www.myoutdoortv.com/pdk/web/smith...J0KNWQYqM4

Alıntı

Sn. gokgul,
Çok güzel bir paylaşım. Çok beğendim.
Teşekkürler.

Alıntı

En azından kemiği yerinde kalmış,şanslı günündeymiş.Allah herkese aldığı silahı kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Alıntı

revolver2 demiş ki:alakasız olacak ama orda bi kurukafa mı var bana mı oyle geliyor

Mesaj açıkBig GrinBig Grin.

Alıntı

Yerli modellerden 357 magnum cal.tabanca ile atışlarda dikkat edmeseydik bu sonuç cok yakın arkadaşımın başına gelecekdi.Lakin ikazlarımızı dinlemesi elinin birazcık siyahlaşması ile son buldu.Bir musibet bin nasihatten iyidir cümlesini daha unutmuyor.Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi