Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SW 500 ve 460 da yanlis tutma sonucu parmak kopmasi
glock19c demiş ki:Bu olayı birde compensatorlu tabancalarda denemek lazım( Havuc testiyle tabi) mesala Glock19C ile acaba benzer yada buna yakın bir sonuc olusur mu?
Basıncı elbetteki 357 ye gore dusuk ama yakın bır sonuc olusabılır mı acaba?
Bu arada sig357 mermi atan compensatorlu tabancalar da var onlarda bu sonuc olusabilir dusuncesindeyım.
Saygılarımla.

Sn glock19c pet şişe testi yaptık ya onu yazsanız, yoksa illede havuçla mı deneyeceksiniz...

Alıntı

Sn Glock19c yazmayacak galiba yada bu aralar foruma giremediği için yazmadı, Sn Glock19c ve Sn Fatihsr ile beraber poligonda atış yaparken kompensatör deliklerinden çıkan basıncı test etmek için Sn Glock19c kendi adınoı taşıyan silahıyla kompensatör deliklerinin üzerine boş pet su şişesini koyup ateş etti şişe boş ve esnek olmasına rağmen şişenin altı patladı ve şişe ısıdan kısmen eriyip yamuldu ve bu da gösteriyorki 9x19 bir silahın kompensatöründen çıkan basınçta insan vücuduna rahatlıkla zarar verebilir hatta bu delikler parmakla kapatılıp ateş edilirse muhtemelen parmakları da koparır hatta daga büyük bir kalibrede sonuç kaçınılmaz olur, hele de büyük kalibre kompensatörlü bir revolverin kompensatöründen çıkacak basıncın neler yapabileceğini düşünmek bile istemiyorum...

Alıntı

Hiç unutmuyorum... TV de seyrettiğim bir düğünde adam av tüfeği ile damadın ve etrafındakilerin saçlarını başlarını yakıyordu.... herkes silahın yanına çömelmiş.... yere doğru av tüfeği ile yukarıya ateş ediyorlardı.... damadın saçları bir anda namlu ağzı alevinde kül olup altta beyaz derisi kalıyordu....

Alıntı

Sn.Melihaga aynen dediginiz gibi olduSmile Forma bakamadıgımdan yazamadım. Acıkcası Sn.Ilksufer aman diyim cepte dolu compensatorlu silah tasımayın. Gelecek nesilleri tehdit etmis olursunuz benden soylemesiSmile
Saygılarımla.

Alıntı

hahaha...

Alıntı

havuçlara dikkat Cool

Alıntı

Selamlar,
Yarım akıllının biri, kompansatörlü silahla deneme yaptığını söylüyor. http://glocktalk.com/forums/showthread.p...865&page=2 linkindeki mrnuke7571 rumuzlu kullanıcı. Glock 19C ile yaptığı denemeyi ve sonucunun şöyle anlatmış: "...I put my hand over the ports and fired it (crazy I know, but EFF the nay sayers. I did it safely). I definitely FELT the blast of hot gases and felt 'sandblasted' by the unburned power residue and probably some of the copper shavings, but no blood was drawn and I was not burned at all... " Elimi kompansatör deliklerinin üzerine (hangi yükseklik olduğu belli değil) koydum; birşey olmadı diye özetleyebiliriz.
Saygılar...

Alıntı

üşengeç demiş ki:Selamlar,
Yarım akıllının biri, kompansatörlü silahla deneme yaptığını söylüyor. http://glocktalk.com/forums/showthread.p...865&page=2 linkindeki mrnuke7571 rumuzlu kullanıcı. Glock 19C ile yaptığı denemeyi ve sonucunun şöyle anlatmış: "...I put my hand over the ports and fired it (crazy I know, but EFF the nay sayers. I did it safely). I definitely FELT the blast of hot gases and felt 'sandblasted' by the unburned power residue and probably some of the copper shavings, but no blood was drawn and I was not burned at all... " Elimi kompansatör deliklerinin üzerine (hangi yükseklik olduğu belli değil) koydum; birşey olmadı diye özetleyebiliriz.
Saygılar...

Sn üşengeç inanın onu diyen haltetmiş eğer yarım metreden uzakta tuttuysa bilemem ama çok yakın mesafede ise yada eli silaha temas etseydi, o yazıyı yazmak yerine acısından bağırıyor olacaktı, bu tür adamlar her zaman bulunur, dikkate almamak lazım...

Alıntı

gecenlerde denk geldim bu videoya hemen kaydettim.
ama Türkiyede youtube acikmi bilmiyorum..

Alıntı

ben hiç türkiyede 500 görmedim siz gördünümü yada satıldığını fiyatı biliyormusunuz türkiye pazarında

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi