Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SW 500 ve 460 da yanlis tutma sonucu parmak kopmasi
Yahu bu kadar fantazi silahları kullanmak zaten bana ters bi de bu resim den sonra mümkünü yok artık...
Bilgilendirme için çok çok teşekkürler sayın ilksurfer.
Saygılar...

Alıntı

9'65 veya .357 lerde de varmı yokda .50 nin yüksek basıncındanmı? Birde gaz basıncını azaltıp çıkış hızı vs düşmüyormu?
Eğer düşüyorsa şarjörlü silahların burada otomatikman bir avantajı olmuyormu?

Alıntı

Sn.NorthWolf, magnum fişeklerde çıkış hızı, şarjörlü tabancalardan çok daha yüksektir.
Top ve namlu arasından olan bu kaçağa rağmen, .357 magnum hemen hemen tüm 9x 19 mm mühimmattan daha hızlıdır. Bunun nedeni magnum mühimmatta kullanılan farklı baruttur. Eğer imkanınız varsa bir 9x19 mm'den ve .357 'den barut dökerek, ayrı ayrı yakın. Yanma hızı ve niteliği hemen dikkatinizi çekecektir. .357 daha yavaş ve yoğun yanarken, 9x19 mm nin çok daha hızlı ve net yandığını göreceksiniz. Bunun nedeni yarı otomatik tabancada, daha düşük basınç değerleri ile, daha hızlı bir iş yapılması gerekliliğidir.
Merak etmeyin, sizin müstakbel 686 herhalükarda, piyasadaki şarjörlülerin çoğundan daha etkin olur, Big Grin .

Alıntı

teşekkürler dostum @lupus... Hemen anladın ....Smile Torunlara güzel bir makine bırakalım işte derdimiz.. Kurcalamamız buSmile

Alıntı

Bu olayı birde compensatorlu tabancalarda denemek lazım( Havuc testiyle tabi) mesala Glock19C ile acaba benzer yada buna yakın bir sonuc olusur mu?
Basıncı elbetteki 357 ye gore dusuk ama yakın bır sonuc olusabılır mı acaba?
Bu arada sig357 mermi atan compensatorlu tabancalar da var onlarda bu sonuc olusabilir dusuncesindeyım.
Saygılarımla.

Alıntı

benim 357 yi herkez gibi ben de bazen cepte tasiyorum, yanlislikla patlarsa havuc testine gerek kalmadan ne sonuc oluyor haberdar ederim... hahaha...

Alıntı

Big GrinBig GrinBig Grin

Alıntı

Sw sini pantolonun önünde taşıyan tiplerede bu konu kulaklarına küpe olsun.. Havuçlarına zarar verebilir...Smile

Alıntı

NorthWolf demiş ki:Sw sini pantolonun önünde taşıyan tiplerede bu konu kulaklarına küpe olsun.. Havuçlarına zarar verebilir...Smile
Cool Tongue Big Grin Cool

Alıntı

Herşeyden önce dikkat etmek lazım...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi