Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S&W 686 4"
Valla benden bu kadar.Ne yaptim ne etiysem olmadi.Artik pes.. Smile Smile
Sn.dellafago tabiki saka yapiyorum.Silahi kullanacak,tasiyacak olan sizsiniz.Siz begendikten sonra..Silahinizi aldiktan sonra resimleri ve fikirlerinizi bizimle paylasirsiniz artik.
Saygilar.

Alıntı

Altunhan demiş ki:Valla benden bu kadar.Ne yaptim ne etiysem olmadi.Artik pes.. Smile Smile
Sn.dellafago tabiki saka yapiyorum.Silahi kullanacak,tasiyacak olan sizsiniz.Siz begendikten sonra..Silahinizi aldiktan sonra resimleri ve fikirlerinizi bizimle paylasirsiniz artik.
Saygilar.

Valla üstad (ve yorumlarını eksik etmeyen tüm diğer üstadlar), teşekkürler. Bu forumla silah alma aşamasında tanıştım ve forumdaki paylaşımcıların son derece donanımlı olduğunu, bu bakımdan bu forumun benim gibiler için çok değerli bir kaynak/klavuz olduğunu, bundan dolayı şanslı olduğumuzu söyleyemek isterim. Alır almaz resimlerini koyarım. Ancak beyan edeceğim fikirlerin sizleri tatmin edicek nitelikte olacağını zannetmiyorum. Hem zaten jericho ile ilgili formunuzda yeterince gözlem, yorum bulunmakta.

Alıntı

"S"elamünaleyküm sayın dellafago, bence revolver ne kadar karadüzen olursa okadar güzel olur, bozulmaz, bir de hassas ayarlı silahlardır aynı zamanda kuvvetli, emniyet sistemi hele sonradan takma pek randıman vermeyebilir diye düşünüyorum saygılarımla...

Alıntı

Konuyu hortlatma adına, 4" lik bir 686 incelemesi...

Alıntı
14 üye teşekkür etti:
blacksea, tirendaz, Red Kit, hunter 12, Bariss, red, waltherslv, pasa_7676, Cotyora5252, maho07, OnurD, efekentli61, ugurucar57, kuzeybuzulu

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi