Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZ 75 P07 DUTY?
Sn. Trigger,

Ben de çok yeni bir üye olarak sorunuza cevaben; Forum kurallarına ne kadar çok uyarsanız o kadar erken konu açma yetkisi alıyorsunuz sistemden. Mesela ben 1 ayda alabildim Shy Özel mesaj kullanımı ise herkeze kapalıdır.

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
drmehmet
(25-10-2016, 10:05 AM)Gravis_Pro demiş ki: Sn. Trigger,

Ben de çok yeni bir üye olarak sorunuza cevaben; Forum kurallarına ne kadar çok uyarsanız o kadar erken konu açma yetkisi alıyorsunuz sistemden. Mesela ben 1 ayda alabildim Shy Özel mesaj kullanımı ise herkeze kapalıdır.

Saygılarımla.

Tesekkurler, forumu kullanamiyorum ki kurallara uyayim. Ustelik benim de 1 ayi gecti. Bekliyoruz bakalim.Huh

Alıntı

Ben de bu hafta alacagim sanirim... Baska da Avrupa silah kalmamis zaten.

HS 9 ve CZ arasında kaldim, şu anda ibre CZ' den yana... Şu anda MKEK' de saatilanlar ilk versiyon mu ? Tavsiye eder misiniz?

Herkese cok tesekkurler.

Alıntı

Cz 75 duty alali 8 ay oldu hic sıkıntısız kullaniyorum.yaz geldigince ne yapacagimi dusunurken tasimada tşort ile hic bir problem olmadan gayet saglikli kilifsiz tasiniyor.sallanma kayma belde oynama yapmiyor.kabzasi ve surgusu de ideal bir silah.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Flobert
Hiç sıkıntısız kullanıyorum derken poligonda atış mı yapıyorsunuz?

Alıntı

İlk tabanca olarak çok heveslendiğim bir tabanca CZ 75 P07 ancak MKEK'te sıfır satışını uzun süredir göremiyorum, ikinci el olarak da nadiren çıkmış ilana şu zamana kadar. Kullananların veya bilgisi olanların güncel bilgilerini paylaşmaları çok makbule geçer.

Alıntı

Sayın Asilcan, haziran ayı itibari ile beklemeye başlayın. Yaz ayında MKe de olacaklarını söyledi firma. Bu arada P07-09 modeline ek C10 modeli de gelecekmiş. Polimer gövdeli silahlarda çeşit artıyor. Hayırlısı diyelim.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
AsilCan, Sahinaga, Noob
Sayın topraxxx; 
Glock ve Walther modelleri bu sene içinde gelecek mi? Bu hususta bir duyum varsa ve paylaşırsanız sevinirim.
Saygılarımla...

Alıntı

Özür dilerim. Üstte ki mesajımda C10 yazmışım. Cz P-10 C olacaktı. Düzeltiyorum.
Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
madenci08
Sayın Şahinaga, forumumuzda okuduğum ve duyduğum kadarıyla 2 marka bu sene içinde MKE de satışa sunulmayacak. Lakin kesin bilgi değildir.

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Sahinaga

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi