Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 21 Oy - 4.29 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKE'DEN EN SON HABERLER
Çok güzel bir link olmuş. Çok teşekkürler.
Senelere bağlı varsa fiyat değişim grafiği çıkartılabilinir.

Selamlar, saygılar...

Burak

Alıntı

Benim dikkatimi ceken sey,Sig sauer 229 X-Range.Burun yapisi farkli gibi.Resmi olan varmi? Boyle bir model hic gormedim.Burun uzun gibi.internette boyle bir model yok.Eger boyle bir model varsa gercek 229 iste bu.

Alıntı

Biliyoruzdurda.Unutmusuzdur.Resmi buldum.Sig sauer 229 Rare yazdim cikti.Kendileri suan Tabancatufek ahalisini selamliyor.Buyrun kendileri.
[Resim: images-jpeg-25.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Fruktoz23
(12-01-2020, 12:21 AM)California demiş ki: Benimde dikkatimi şey çekti yanlış bilgi olabilir ama nedense 2004 öncesi ithal silahlar daha uygun gibi görünüyor fiyat açısından.

Önceden MKE silahları parasını ödeyip alıyordu. Sonradan konsinye satışa döndü. Yani silahları sipariş ediyor, silahlar geliyor, satışa çıkıyor, satıldıkça MKE parasını üreticiye ödüyor. Bu durumu birçok üretici kabul etmediği için, temsilci/distribütör konumundaki yerli firmalar üreticiye parasını ödemek, satış sonrası geri almak durumunda kaldılar. Haliyle risk ve finansman yükü temsilciye kalınca, marjlar arttı; MKE daha yüksek fiyatla ürün aldı, dolayısıyla satış fiyatları da arttı. 

Velhasılı: MKE'nin yapmadığı finasmanı son kullanıcı üç-dört katıyla üslenmiş oldu. Temsilcinin bu nedenlerle fiyata eklediği (örneğin) 100$, tabancada +400$, tüfekte +300$ olarak fiyatlara yansıdı.

Alıntı
19 üye teşekkür etti:
California, XXAHMETXX, Dost, lenduha, OCEANBORN, asicocuk, waltherslv, tirendaz, m16a2, Vefasiz, al-me, Murata, stgrz, ilksurfer, Cotyora5252, ilbay, browning 61, marlinspike, pasa_7676
Gözlerime inanamıyorum ! MKEK de hala 2 model Colt var =>
Gold Cup National Match = 5307 USD
Rail Gun = 5240 USD

Belkide bu Rail Gun Ocak ayını bile doldurur Smile

Diğer yandan CZ lerde de P07 ve P10C hala var...
Demekki henüz P10C için söylenen "Glock Killer" sözü henüz burada yankı bulmamış.

Alıntı

MKEK de Glock benzeri olan Beretta APX ler hala duruyor.
Ama F92 ler bugün itibariyle bitmiş.

Alıntı

Acaba yıl içinde HS ithalatı gerceklesecekmi bilgisi olan var mi ?

Alıntı

Mke den kısa haber vereyim.

Gold cup national match alındı. Poligonda her şarjörde karışık biçimde mermi sıkıştırdı, kovan namluda 3 kere takılı kaldı. Poligon yetkilisi arızalı değiştirin dediği için compatiton ile değiştirildi.

Bugün 300 kadar atış yaptım 10 metreden direk 12 den hedefe kilitlendi sanki mübarek. Çok çok iyi grupmanı var. Bayıldım doğrusu. Şarjörle ilgi bir sıkıntı var galiba düğmeye basmadan yerine oturmuyor bakacağız.

Uçağa 350 adete kadar mermi alınabileceği söylendi.

P09 lar sadece vitrinde tükendi. Arka planda 10-15 kadar var. Hatırlı tanıdıkları olanlara duyurulur.

Saygılarımla.

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
waltherslv, ilksurfer, BuROcK, marlinspike, tirendaz, sezgin63, Ronin, pasa_7676
(11-01-2020, 10:16 PM)Sn alpsaral demiş ki:   2008 yılına ait MKEK'te ki satılan silah listesi. Örnek olsun diye H&K'leri özellikle gösterdim. Ancak S&W yok.

[Resim: Ads-z.png]

Sn Alpsaral Link için teşekkürler Ama sayfaları açamıyorum başka bir programla birlikte mi açıyorsunuz?Eğer linki varsa paylaşabilir misiniz ? Saygılar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 3 Ziyaretçi