Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 17 Oy - 4.18 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKE'DEN EN SON HABERLER
Rivayet olabileceğini söylemiştim geçekten dedikodu çıktı Smile Sanırım MKE de an itibari ile satışa sürülen 9X19 Luger fişekler için yaptıkları bir kampanyaymış. Kampanya beni heyecanlandırmıştı.Çünkü zaten lugeri üreteceklerini / piyasaya süreceklerini önceden beri söylüyorlardı.Neyse hiç değilse ucuz etiket fiyatı ile piyasaya sürülmüş oldu.Tüketiciye alternatif cep dostu bir ürün oldu.

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Metro
45 Acp için müjde..
Mkek'de satışa başlanmış 0.72usd olan fiyatıda 0.66usd olarak indirim yapmışlar Smile)
45 lik severlere hayırlı olsun. Yarın gidip istihakkımı almaya çalışıcam kısmet olursa Wink

Link;
http://mkek.gov.tr/tr/products.aspx?id=53&source=Sales

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
karabasan, red, tirendaz, lenduha, asuspc, envr, marlinspike
(28-11-2018, 06:20 PM)kayhan demiş ki: 45 Acp için müjde..
Mkek'de satışa başlanmış 0.72usd olan fiyatıda 0.66usd olarak indirim yapmışlar Smile)
45 lik severlere hayırlı olsun. Yarın gidip istihakkımı almaya çalışıcam kısmet olursa Wink

Link;

Sn. Kayhan, 
öncelikle haber verdiğiniz için teşekkür ederiz. Baktım, İstanbul MKE'nin stoğuna da girmiş. Tam zamanında gelmiş. istikak kağıdımın süresi 7.12 de bitiyordu, elimi çabuk tutsam iyi olacak.
Saygılarımla

Alıntı

(29-11-2018, 04:56 PM)envr demiş ki:

Link;

Sn. Kayhan, 
öncelikle haber verdiğiniz için teşekkür ederiz. Baktım, İstanbul MKE'nin stoğuna da girmiş. Tam zamanında gelmiş. istikak kağıdımın süresi 7.12 de bitiyordu, elimi çabuk tutsam iyi olacak.
Saygılarımla

Sn. Envr,
Bugün en düşük seviyede yakalayıp döviz kuru 5.16tl den 400 adet aldım, İstanbul Mkek den. 

Daha önce kagıt başına 200 adetten fazla vermemişlerdi, bu kez ufak bi rica ettim 400 için zorluk çıkarmadan verdiler. Bilsem hepsi için ısrar ederdim. Yakın zamanda giderseniz adete takılmayacaklardır değerlendirin isterim. 

Saygılarımla.

Alıntı

(30-11-2018, 06:19 PM)kayhan demiş ki:
(29-11-2018, 04:56 PM)envr demiş ki:

Link;

Sn. Kayhan, 
Saygılarımla

Sn. Envr,
Bugün en düşük seviyede yakalayıp döviz kuru 5.16tl den 400 adet aldım, İstanbul Mkek den. 

Daha önce kagıt başına 200 adetten fazla vermemişlerdi, bu kez ufak bi rica ettim 400 için zorluk çıkarmadan verdiler. Bilsem hepsi için ısrar ederdim. Yakın zamanda giderseniz adete takılmayacaklardır değerlendirin isterim. 

Saygılarımla.

Sn.Kayhan,

Öncelikle hayirli olsun, kurun bu denli inmesi ve fisek birim fiyatinda da indirim olmasi cok iyi oldu. Benim istikak kagidim Ankara Mke de bulunmakta. Bugun telefon ile ulaştım 800 adet istikakim oldugunu ve bunlarin tamamini almak iatedigimi dile getirdim. Uygun oldugunu soylediler. Kismetse Sali Günü, Ankara ya gidip almayi planliyorum... Saniyorum, Henuz yeni stoklara girdigi icin tum istikaklari alabiliyoruz. Firsatı kaçırmamak lazım.

Alıntı

Merhaba Sayın Forum Sakinleri,

Dün (04.12.2018), Ankara MKE den kalan 800 Adetlik 45ACP fişek hakkımın tümünü satın aldım. Hatta, sağ olsun ilgilenen memur, kaç adet istediğimi sordu. 800 dediğimde tamam dedi ve işlemi gerçekleştirdi...

Bu arada Sn.Kayhan, tekrar teşekkür ederim.Sizin sayenizde satışta olduğunun farkına vardım.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
lenduha, kayhan
Merhaba Sayın üyeler.

Bugün İstanbul gümüşsuyu' nda bulunan mke kurumundan 400 adet 45 Acp fişeğimi almış bulunmaktayım.
Görevli ile konustuğumda, 1000 adet fişek istikakını şimdilik verebildiklerini söyledi. Depoda fişek sayısı azaldığı takdirde kısıtlamaya gideceklerini de belirtti. Geriye 600 adet hakkım kaldı.
Ödediğim rakam bugünkü kurla 1401,8tl idi.
45 acp uzun süredir yoktu diye dert yandım, 15 gün kadar önce stoklarına girdiğini de ekledi sohbet esnasında.

Bilgi bakımından.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Casper, alpsaral

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 3 Ziyaretçi