Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 14 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKE'DEN EN SON HABERLER
Hem yalan yanlış, hem bulunduğu ülkeyi aşağılayan, hem ürettiği ürüne güvensizlik aşılayan bu cümleyi nasıl bir pazarlama unsuru olarak tahayyül ettiklerini çok merak ediyorum.

Bu mottonun kullanımına devam etmekte gösterilecek ısrar, nasıl bir zihniyete sahip olunduğunun, bu zihniyetle üretilen bir üründen beklenecek sonucun en net göstergesidir. 

Saygılarımla.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Karakulak, Fruktoz23, Ruhsuz
Aşadaki link'te daha önce Ankara Silah Fabrikası'nda üretilen bir Mauser'in tanıtımı mevcut. keşke sloganı yazan arkadaş biraz araştırma yapma zahmetinde bulunsaymış.

Alıntı

(09-08-2017, 04:04 PM)Ruhsuz demiş ki: Elin gavuruna kendilerini yüce göstermek için bu görselle ülkemizi, (uyarılarımıza rağmen) kastılı olarak aşağılayan bir firmaya verecek "1" kuruşum yok!

Zaten yalan oluyor bu söylem. Sonuçta MKE'nin bolt action tüfek yapmışlığı ve hala yaparı var. MKE Türk kuruluşu değil mi ki, arkadaşlar böyle bir boş söyleme giriyor anlayamıyorum.

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
Ruhsuz, FRD, Sabri, Fruktoz23, mtaner55, Vefasiz
(09-08-2017, 08:37 PM)harun demiş ki:
(09-08-2017, 04:04 PM)Ruhsuz demiş ki: Elin gavuruna kendilerini yüce göstermek için bu görselle ülkemizi, (uyarılarımıza rağmen) kastılı olarak aşağılayan bir firmaya verecek "1" kuruşum yok!

Zaten yalan oluyor bu söylem. Sonuçta MKE'nin bolt action tüfek yapmışlığı ve hala yaparı var. MKE Türk kuruluşu değil mi ki, arkadaşlar böyle bir boş söyleme giriyor anlayamıyorum.

Benim bildiğim Osmanlı Ordusundan kalan Alman Mauserlerin ASF' da kalibre değişimlerinin yapılıp TSK ya verildiği yönünde.
Turkish Mauser diye bilinen o çapı değiştirilen silahlardır.Forumda da bu silahlarla ilgili bir başlık olacaktı galiba.
Saygılar.

Not:ilgili firmanın ürettiği ama daha elimize almadığımız yivlisi içinde forumda bir başlık var.(ilkle başlayan slogan da tartışılmıştı.)

Alıntı

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...t=ata+arms

Diğerini de bulunca link veririm.

Saygılar.

Alıntı

Arkadaşlar merhaba

Glock Distribitörü ile görüştüm. Yeni yıla kadar beklemeyin dediler. Avusturyanın ambargo uygulaması varmış.
Sig Sauer ile görüştüm. İnternette söylenen "izin çıkmadı" haberlerine inanmayın. Onay bekliyoruz. Biraz gecikme olacak ama satışa çıkacak dediler.
Silah bekleyenlerin bilgilerine.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
Fruktoz23, BSS, sezgin63, ahmetarslan, atabey06
[Resim: vpBL5z.jpg]

Merhabalar
Mke nin yeni web sayfasında yerli yivli tüfek için hazırlık yapılmış. Bir şeyler kırılıyormudur nedir. Haydi hayırlısı..

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
defender45acp
Sayın Osman Ortaç 13.08.2017 de yaptığı canlı yayında Taurus revolverlerin ve Colt'ların da bu yıl içinde geleceğini söyledi. Umarım Osmanlı Savunma bu konuda bizi daha fazla aydınlatır.
Teşekkürler.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Fruktoz23, ahmetarslan, yalnizefe

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 9 Ziyaretçi