Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 13 Oy - 3.92 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKE'DEN EN SON HABERLER
(20-06-2017, 07:50 PM)Huysuz demiş ki:
(20-06-2017, 10:07 AM)Emrefb66 demiş ki: An itibariyle HS-9 stainles Steel 9x19 sahibi olmuş bulunmaktayım. Allah poligon harici kullandırmasın, sahip olmak isteyen herkese nasip etsin inşallah. Not: MKE de gene yoğun kalabalık var, bilginize.

Hayırlı olsun. Kazasız belasız atışlar hepimize.

Ben de saat 14:00 gibi kavuştum ilk gözağrıma. HS9 paslanmaz çelik 15+1 tabancamı alır almaz poligonda 30 mermi ile farklı şekilde atışlarla deneyerek mutluluğumu pekiştirdim. Eve gelince de güzelce temizleyip yağladım. Biraz sevip kasaya kaldırdım. Şu an sabırsızlıkla ufaklığın uyumasını bekliyorum. Snap cap çalışmaları ile başlayacağım. Sonra uygun zamanda atışlara geçeceğim. 

Allah herkesi umduğuna kavuştursun. 

Saygılarımla,
Huysuz
Öncelikle hayırlı olsun. 
Sakın iğne bloğunu yağlamayın

Alıntı
11 üye teşekkür etti:
Huysuz, Tattooist, Karagoz, Fruktoz23, batuhanvurall, ismicey, alpago, huseyin2017, Emrefb66, Desert357, Gazanfer
Sn. Huysuz, size de hayırlı olsun yeni tabancanız. Şanslıymışsınız deneme, dokunma fırsatınız olmuş. Malum hain darbe girişimi ve gelişen olaylar sebebi ile 16 ay (onaltı) ayda elime ulaşan ve süresinin dolmasına 3 ay kalmış satın alma belgem ile Hakkaride görev yapmam sebebi ile gidemediğim, ancak vekaletle aldırabildiğim tabancamın sadece fotoğraflarını görebildim. İnşallah Ağustos'ta vuslat bitecek ve kavuşup deneme fırsatı bulabileceğim. HS seçimimde emeği olan tüm üstadlara, özellikle sn Hasan beye teşekkür ediyorum.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
Huysuz, ahmetarslan, demirci57, hasso1, PersonalDefence
(21-06-2017, 08:54 AM)Emrefb66 demiş ki: Sn. Huysuz, size de hayırlı olsun yeni tabancanız. Şanslıymışsınız deneme, dokunma fırsatınız olmuş. Malum hain darbe girişimi ve gelişen olaylar sebebi ile 16 ay (onaltı) ayda elime ulaşan ve süresinin dolmasına 3 ay kalmış satın alma belgem ile Hakkaride görev yapmam sebebi ile gidemediğim, ancak vekaletle aldırabildiğim tabancamın sadece fotoğraflarını görebildim. İnşallah Ağustos'ta vuslat bitecek ve kavuşup deneme fırsatı bulabileceğim. HS seçimimde emeği olan tüm üstadlara, özellikle sn Hasan beye teşekkür ediyorum.

Hayırlı olsun Sayın Emrefb66,

Aldığınız tabancanın faturasını bağlı olduğunuz kuvvete göndermeyi ve satın alma sonrası yapılması gereken işlemleri miadı dolmadan takip etmeyi unutmayın.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Emrefb66
Sn. Üstadlarım genç bir kardeşiniz olarak satın alma belgemi aldım. CZ'lerin stoklara girmesini bekliyorum bu konuda bilgisi olan var mı ? Ağustos ayında geleceğini öğrendim , kesin ağustos ayında gelir mi bekliyecek gücüm kalmadı. Smile

Alıntı

(Dün, 03:26 AM)mistra demiş ki: Sn. Üstadlarım genç bir kardeşiniz olarak satın alma belgemi aldım. CZ'lerin stoklara girmesini bekliyorum bu konuda bilgisi olan var mı ? Ağustos ayında geleceğini öğrendim , kesin ağustos ayında gelir mi bekliyecek gücüm kalmadı. Smile

Mevzuu MKE ise, kesin olan hiçbir şey yoktur.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Rubikon, mistra
Sayın harun beyin dediği gibi konu MKE olunca hiç birşey kesin değil sen Ağustos ayı olarak şartlandırma kendini Ekim Kasım olarak düşün

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
mistra
Sn. Harun ve Sn. Rubikon cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 7 Ziyaretçi