Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 12 Oy - 3.83 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKE'DEN EN SON HABERLER
Sayın Harun,

Stoeger bana sonbahar'a doğru tabancaları beklediklerini demişlerdi, yeni bir gelişme mi var, Italya'damı Türkiye'yi amborgo'ya aldı?

Saygılar.

Alıntı

(Dün, 01:57 PM)Sarıkeçili yörük demiş ki: Sayın Harun,

Stoeger bana sonbahar'a doğru tabancaları beklediklerini demişlerdi, yeni bir gelişme mi var, Italya'damı Türkiye'yi amborgo'ya aldı?

İtalya yivsiz tüfeklerin ihraç lisansını bile 3-4 ayda veriyor. 

Hemen hemen tüm Avrupa Birliği ülkeleri özellikle Belçika ve Almanya'nın baskısıyla ilan edilmemiş bir ambargo uygulamaktadır. Sadece bu ülkelerde üretilen silahlar değil, bu ülkeler üzerinden Avrupa dağıtımı yapılan silahlara da izin vermiyorlar. Daha önce de yazmıştım, Almanya daha da ileri gidip askeri renkteki ayakkabı ve botların dahi satışına izin vermedi. Şimdilik Çekler ambargoyu iplemiyorlar ve CZ geliyor, ama yarın ne olur o da belli değil.

Alıntı

Sn. Harun,

Cevabınız için teşekkürler, demekki benim Beretta'ları unutup CZ'leri beklemem gerekiyor.

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
NG1
Sayın Sarıkeçili yörük F92 yerine, Taurus PT92 veririz

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
NG1, msari
Sn. Hasso1,

Bu gidişle önümüze çıkan ilk fırsatı değerlendireceğiz.

Saygılar.

Alıntı

(Dün, 05:51 PM)hasso1 demiş ki: Sayın Sarıkeçili yörük F92 yerine, Taurus PT92 veririz

Hayırdır Sn. Hasso1, Tauruslar da mı yolda geliyor yoksa?  3" veya 4"  .44 magnumda yanına eklemişinizdir umarım. 

Saygılarımla

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
taarruz, msari

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 7 Ziyaretçi