Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 12 Oy - 3.83 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKE'DEN EN SON HABERLER
polat44 demiş ki:Arkadaşlar en az 4 ay boyunca MKE'ye yeni silah gelmeyecek. Sadece 1,5-2 ay sonra Kanada yapımı Para Ordnance marka silahlar MKE'de satışa sunulacak.

Sn. Polat44,

Bu bilgi kesin mi acaba? CZ'ye fiyatlari yuzunden cok kizginim yoksa simdiye kadar kesin almistim 1 tane. Para Ordnance guzel bir 1911 klonu olarak iyi bir alternatif olabilir aslinda.

Birde eger bilginiz varsa Para'larin hangi modelleri gelecek acaba?

Hem konu icin hemde paylasimlar icin cok tesekkurler.

Saygilar,

Alıntı

harun demiş ki:Emin olunuz, bu adrese ne yazarsanız yazın, yine kendimiz çalıp kendimiz oynarız. Çünkü bu konuda MKE'nin elinde olan çok birşey yok, tabancalarda gecikmenin sebebi genellikle MKE değil, MSB, SSM ve üretici firmadır. Mermi tedariğinde gecikmeler konusunda MKE'nin bir takım günahları olabilir ama...

Sn. Harun Bey,

Bizim G31'lerin ne zaman gelecegi konusunda sizden bilgi gelir diye umuyordum ama goremedim. Varsa bir gelisme haberdar ederseniz sevinirim. Elimde 3 adet satin alma belgesi ile bekliyorum.

Saygilar,

Alıntı

mersinli demiş ki:Sn. Harun Bey,

Bizim G31'lerin ne zaman gelecegi konusunda sizden bilgi gelir diye umuyordum ama goremedim. Varsa bir gelisme haberdar ederseniz sevinirim. Elimde 3 adet satin alma belgesi ile bekliyorum.

Saygilar,

Mayıs ayına planlı ama bu işlerde plan ne kadar tutar bilinmez.

Alıntı

Bir ay içinde Walther' ler MKEK standlarında satışta olacak, bilginiz olsun.
Walther PPS' ler de gelmiş bulunmakta. Fiyat belirlemesinden sonra satışa sunulacaktır.

Alıntı

Sad 
Arkadaşlar foruma yeni üyeyim herkese selamlar gerçekten çok güzel bir site emeği geçenler sağolsunlar.Derdim ise bir adet 9 mm Beretta PX4 Storm almak ancak ta yılbaşında gelmesi beklenen sevkiyat ne yazık ki gelmedi MKEK' yi aradığımda sadece "bekliyoruz" cevabını alıyorum. Bu konuda iyi istihbaratı olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi, zira Walther tabancaların gelme durumu ortada, Beretta' da da aynı şey olur mu ? Cevaplarınızı bekliycem. Saygılar

Alıntı

Walther modellerinin yakında MKEK' de satışa çıkacağı haberi pek ilgi çekmemiş, sanırım sorun MKEK' in belirleyeceği fiyat.

Alıntı

Ülkemize ilk defa giriş yapacak olan PPS modeli için fiyat belirlemesi yapılacak sadeceSmile

Alıntı

Para-Ordnance marka silahlar satışa çıkmış.

Alıntı

Aynen tahmin ettiğimiz gibi, 14*45 Limited ' ler anında uçmuş...Cool

Alıntı

Fiyatlar aşağıda ki gibi;

CARRY 9
3.475,15 $

HAWG 9
3.301,14 $

CARRY
3.985,30 $

CARRY 12
4.304,58 $