Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 12 Oy - 3.83 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKE'DEN EN SON HABERLER
(15-03-2017, 08:50 PM)Yucel386 demiş ki: Merhaba,  MKEK İstanbul satış mağazasının ithal fişekler listesini incelerken bir şey dikkatimi çekti.
6. sırada 50 AE Hornady 300 grain XTP  yazıyordu. Demek ki XTP ya da holowpoint türü  mühimmat ithali mümkünmüş.
Saygılarımla.

http://mkek.gov.tr/Istanbul/DuyuruDetay.aspx?ID=290

Undecided

Tabii ki mümkün. Diğer yandan nadir bulunan mühimmatlarda zaten seçenek olmayabiliyor.

50 AE (Action Express), Türkiye'de fişek ihalesine katılan üreticilerden Fiocchi veya S-B tarafından üretilmiyor, yeni oyuncu Sırplar da üretmiyor. Geriye Federal ve Hornady kalır. Federal'in fişeği de Soft Point, yani XTP bir çeşit HP. Başka seçenek yok...

Mesela 38 Super de bunlardan sadece ikisinde üretiliyor. Fiocchi'de FMJ var ama Federal AE (Americal Eagle) markasında artık sadece JHP görünüyor. Geçen sene aldığım AE 38 Super +P fişekler FMJ idi ama bundan sonra MKE FMJ'de ısrarlı olursa tek kaynak Fiocchi gözüküyor.

Alıntı

Efendiler,
MKE'e'ye Beretta ve Browning'ler ne zaman geleceği ile bir bilgisi olan varmı?
Teşekkürler.

Alıntı

Merhabalar, forumu uzun zamandir takip ediyorum ve ilk mesajim bugune kismetmis. Sayin Lupus daha onceki bir mesajinda colt silahlarin tahmini haziran ayi gibi mke vitrinlerinde olacagini soylemisti, mke ye gelecek colt modelleriyle alakali bilgisi olan varmidir acaba?
Forumda daha once gelecek olan colt modellerini ve tahmini fiyatlarini gormustum fakat nerde yazildigini bulamiyorum. BU konuda bilgisi olan yazabilirse sevinirim.
tesekkurler

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
berkaykay

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 3 Ziyaretçi