Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 15 Oy - 4.07 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKE'DEN EN SON HABERLER
MKE'de satışta olan Jericho'lar bitmek üzere... Özellikle Jericho 941 FB TR modelinden çok az sayıda kaldığı gelen haberler arasında...

Alıntı

Glock alamayanların ya da Glock'tan daha sağlam olarak görülerek tercih edilen HS 2000 artık MKE tarafından ülkemize getirilmeyecek. Kaptırmatörlere yeni bir ışık daha doğdu diyebilir miyiz?

Alıntı

Sn polat44 açtığınız başlığın hakkını veriyorsunuz,tebrik ediyorum. walther p99 hakkında bilginiz varmı? zira uzun bir süredir p99 as bekleyen biriyim,ama ümidimi yitirmek üzereyim.

Alıntı

Sayın Baylu, Haziran ayının sonuna doğru gelmesi bekleniyormuş.

Alıntı

Olacagi buydu. MKE-SSM her ithal urun gelisinde fiyati artiriyor. Fiyat uctukca talep azaliyor. Talep azaldikca hicbir ithalatci firma bu ise yatirim yapmiyor. Dolayisi ile ithal urun gelmiyor.

Olan biten bundan ibaret sanki...

Alıntı

Sayın Mersinli;
Dediğiniz gibi MKE ve SSM vatandaşın mağduriyetini mutlaka artık görmeli...

Alıntı

Arkadaşlar en az 4 ay boyunca MKE'ye yeni silah gelmeyecek. Sadece 1,5-2 ay sonra Kanada yapımı Para Ordnance marka silahlar MKE'de satışa sunulacak. Maalesef beklemeye devam... Ama bu silahların geç getirilmesi ile ilgili tepkinizi lütfen mkekpazarlama@mkek.gov.tr
adresine bildiriniz. Yoksa burada kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz...

Alıntı

polat44 demiş ki:Ama bu silahların geç getirilmesi ile ilgili tepkinizi lütfen mkekpazarlama@mkek.gov.tr
adresine bildiriniz. Yoksa burada kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz...

Emin olunuz, bu adrese ne yazarsanız yazın, yine kendimiz çalıp kendimiz oynarız. Çünkü bu konuda MKE'nin elinde olan çok birşey yok, tabancalarda gecikmenin sebebi genellikle MKE değil, MSB, SSM ve üretici firmadır. Mermi tedariğinde gecikmeler konusunda MKE'nin bir takım günahları olabilir ama...

Alıntı

Özellikle 308 kalibre, yivli tüfek fişeği kullanıcıları nın, aylardır madur edilmeleri anlaşılacak gibi değil. TSK ya 7.62x51 üreten bi kurumun, aynı kalibre fişek konusunda sivil kullanıcıları mağdur etmesini aklım almıyor. Sırf full metal caket çekirdeğin den dolayımı, sivil kullanıcılara bu fişeği satmıyor yani? Halbuki, amerika ve avrupada sivil kullanıcılara da rahatlıkla satılabilen bi fişek modeli.. Hadi bu haliyle satmıyorsunuz diyelim. 'Full metal caket' çekirdek yerine 'soft point' çekirdek takılması çokmu zor yani?

Alıntı

polat44 demiş ki:Arkadaşlar en az 4 ay boyunca MKE'ye yeni silah gelmeyecek. Sadece 1,5-2 ay sonra Kanada yapımı Para Ordnance marka silahlar MKE'de satışa sunulacak. Maalesef beklemeye devam...

Mart ayında geleceği söylenen Beratta serileri ümitlerimizi iptal edeceğiz anlaşılan. Nerden bulaştım bu tabanca işlerine, başkasına kızmak fayda getirmiyor en iyisi kendime kızayım. Big Grin

Para ordnance sitesinden şimdi katalog indirdim şu linkten. Şimdiden silahı seçmeye karar verdim.
http://www.paraord.com/new/downloads/catalog2010.pdf

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 5 Ziyaretçi