Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beretta 81-84-87
Malesef baretta örjinal şarjörün yetkili bir firması tok. İstanbulda komando.av var . Oda tabanca işine bakmıyor. Meg gar alın diyor.

Alıntı

[Resim: 4xb9Qaq.jpg]

Baretta orjinal fabrika şarjörün alameti farikası. Tabla yazısı . Hem metrik sistemde hem imperial sistemde.

[Resim: wbtoQp3.jpg]

[/quote][/code]

Alıntı

Hastayım bizim milletin orijinallik üzerine yaptığı kendine has ekspertiz çalışmalarına...

Beretta fabrika şarjörlerini kendisi üretmez, Mec Gar' dan satın alır. Aynı FNH ( Browning ) , CZ, SIG Sauer, Walther, Steyr gibi. Kutudan çıkan şarjörler ve piyasada yan sanayi olarak satılan Mec Gar şarjörler arasındaki tek fark boya, yazı, bazen de gerdellerin şeklindedir. Arada hiç bir kalite farkı yoktur, çünkü bir kaç ayrıntı ve boya badana farkı dışında aynı şarjörlerdir. Boya badana, yazı çizi gibi markalama ayrıntıları konusunda takıntılı iseniz, bunun için mırın kırın etmeden fazladan bir 100 TL bayılacaksınız. İşi bildiğini sanan değil de, gerçekten işi bilen birisi iseniz, çok daha ucuza zımba gibi Mec Gar şarjör alır, güvenle kullanırsınız...

Alıntı

Bazen Mec Gar orjinalinden iyi bile calisir. Bakiniz P226.

Saygilar.

Alıntı

Merhabalar,
Son aşamasına doğru geldiğim taşıma ruhsatı İKİ silah için gerçekleşmek üzere.
1 adet 2.el olarak 81 FS Cheetah almayı planladım ve 1 adet de MKE 'den 9mm bir silah seçeceğim kısmetse.
2.el olarak www. silahalimsatim sayfasında bir ilanda Beretta FS 81 buldum. Ben İstanbul 'da silah da Ankara 'da olduğu için
henüz gözümle görüp elimle dokunamadım. İlan (149541C4605950F0)bir assubay arkadaş tarafından verilmiş.
Kendisi demirbaş silahının yanı sıra bunu MKE 'den almış. Silahın dosyası askeri kurumdaymış.
Bu silahın tetkiki ve alımıyla ilgili yol haritası olarak önerileriniz olabilir mi?
Saygılarımla,

Alıntı

Sn.shooter1
Fotoğraftan gördüğüm kadarıyla F81.

Alıntı

Sn Shooter,

Aslında tavsiyem (Kusura bakmayın Sn Sertany sizin adınıza konuşuyorum ama) hazır forumda satılık bir tane temiz var iken, forum içerisinde alışveriş yapmanız. Hem satıcı güvenilir, hem işlemlerde size yardımcı olunabilir forum içerisinde yine, diğer satıcıyı tanımıyorsunuz sonuçta.

Alıntı

(15-10-2014, 07:24 PM)SertanY. demiş ki: Sn.shooter1
Fotoğraftan gördüğüm kadarıyla F81.

Merhabalar,
Fark ederek uyardığınız iyi oldu. Teşekkürler.
İlanda FS 81 diye ifade edildiğinden Cheetah olduğunu düşündüm.
Gerçi tam olarak F81 ile 81 FS Cheetah arasındaki farkı bilemedim, araştırıyorum.
F81, bu tabancanın öncül modeli olsa gerek.
Saygılarımla,

Alıntı

İlgilenen arkadaşlar olabileceği düşüncesi ile internette bir adet Beretta F 84 ilanına rastladığımı haber vermek istedim.

Saygılar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi