Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beretta 81-84-87
Sayın ceycey fotoğraflarda 22 lr olan parlak, diğerleri mat duruyor. Bu, fotoğraftanmı kaynaklanıyo yoksa silahların boyalarında veya kullanılan malzemede bir farklılıkmı var?
Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim...

Alıntı

so-edo demiş ki:Sayın ceycey fotoğraflarda 22 lr olan parlak, diğerleri mat duruyor. Bu, fotoğraftanmı kaynaklanıyo yoksa silahların boyalarında veya kullanılan malzemede bir farklılıkmı var?
Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim...
Sn.So-edo,tabancaların göürünüşü aynı.Fark yok.Sadece 22 kalibrenin kapak kısmı biraz ince duruyor.Cep telefonu kamerasında ancak bu kadar çıkabiliyor.Ama 22 kalibreyi tavsiye etmem.Ban sorarsanız kısa 9 alın.Saygılarımla.

Alıntı

Sayın ceycey benim tercihimde kısa 9'dan yana. (stajı bitirene kadar değişmez ise tabi ; )) Resimlerde farklılık hissettiğim için sorma ihtiyacı duydum. Aydınlattığınız için teşekkürler.

Alıntı

Sayın üstatlarım elime geçen tek cheetah kısa dokuz tabir edilen 9x17 idi 5 yıl kadar önce, ne yazık ki mermisi olmadığından atış yapamamıştık, silahın f92 compact ile tasarım farkını düşünmekten al. veya çelik olup olmadığı aklıma gelmemişti.

Şimdi sanki al. imiş gibi geliyor bu basit soruma bile cevap bulamıyorum, yazık bana.

saygılar herkese..

Alıntı

Sn.Killigil, Beretta 81/84/87'lerin tamamı alüminyum alaşım gövdelidir.
Saygılar, hürmetler.

Alıntı

Saygılar bizden, teşekkürler, ne yazık ki tahmin ettiğim - hatırladığım gibiymiş.

Alıntı

Merhaba sayın ustalar.Bir konuda size akıl danışacağım.Eğer ilgilenirseniz çok sevinirim.Temiz 2.el bir Beretta 81F için uygun fiyat aralığı ne olmalıdır acaba? Poligonda atış yapmak ve evde güvenlik açısından bulunduracağım.Ancak 7.65mm olması beni biraz tedirgin ediyor.Açıkçası 7.65mm kalibre biraz düşük geliyor.Sizler savunma açısından en iyi mühimmatın 357 magnum olduğunu söylemiştiniz.9mm'de standart iken 7,65mm yi güvenlik açısından bulundururmusunuz ? Birde silah devir işlemlerinde noter masrafı ne kadar oluyor ? Şimdiden teşekkürler..saygılar.

Alıntı

Sn Göktuğ öncelikle iyi günler.
sie Sn Avcı41 bi silah söylemişti.Ben alıcıyım o silaha.Beretta f81..Acaba bakabildiniz mi?Zaten söylenilen fiyat 2000 tl.Bu olmazsa cz 83 .380 var .onu alıcam 1000 tl ye..Sn Avcı 41 de sağüolsun çok yardımcı oldu.Bu aşamada Sn Lupus da bir kaç kez telle rahatsız ettik.Eğer cz 83 9mmm olursa ankarada silah. O zman Sn Lupus'a uğrayalım diyoruz Sn accı41'le.Saygılar.

Alıntı

Beretta 81 babam kullanıyor ve kesinlikle çok memnun,çok hafif,küçük taşıması çok rahat.Beretta 84 de eniştemde mevcuttu babamla aynı anda aldılar zaten bundan 10 sene önce belki daha fazla Smile Benim tercihim 84 serisinden yana olurdu.Bildiğim kadarıyla boyut ve ağırlık farkı pek fazla yok.

Alıntı

Sevgili Kardeşim,
Hepsi çok iyi ama,kesinlikle mod 81.Kesinlikle güvenebileceğiniz ömürlük bir arkadaş.
Sevgiler

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi