Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BHP Pachmayr Kabze ve Meg-gar Şarjör
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Sn. durango'nun amcasının oğlundan BHP Mk III satın aldım. Tabancam için geçen hafta içi Pachmayr Kabze ve Meg-gar Şarjör aldım fotoğraflarını özellikle BHP sevenleri ile paylaşmak istiyorum.

[Resim: dsc02071q.th.jpg]

[Resim: dsc02072y.th.jpg]

[Resim: dsc02075h.th.jpg]

[Resim: dsc02076k.th.jpg]

[Resim: dsc02079o.th.jpg]

[Resim: dsc02083s.th.jpg]

[Resim: dsc02084b.th.jpg]

Alıntı

Sn.spk,
Tekrar hayırlı olsun, Güle güle kullanmanız dileği ile. Şarjörle talim etme imkanınız oldumu acaba, oldu ise menunmusunuz ?.
Ve parçaları yurt içindenmi yoksa dışardanmı edindiniz.
Saygılar.

Alıntı

Teşekkürler Sn. alpago şarjör boşken rahatlıla düşüyor, henüz atış yapma imkanım olmadı Meg-gar şarjörle ama şimdilik memnunum. Parçaları İstanbul'dan aldım, kabze tabancanın ele daha rahat oturmasını sağladı tabi görünümünüde değiştirdi.

Alıntı

Hayırlı olsun spk. Güle güle keyif ile kullanın.

Sn Alpago,

aynı şarjörü bende kullanıyorum. 250 civarında atışım olmuştur. hiç bir sorun yaşamadım.

saygılar.

Alıntı

Teşekkürler Sn. FARSEZ.

Alıntı

(23-01-2010, 10:00 PM)spk demiş ki: Arkadaşlar bildiğiniz gibi Sn. durango'nun amcasının oğlundan BHP Mk III satın aldım. Tabancam için geçen hafta içi Pachmayr Kabze ve Meg-gar Şarjör aldım fotoğraflarını özellikle BHP sevenleri ile paylaşmak istiyorum.

[Resim: dsc02071q.th.jpg]

[Resim: dsc02072y.th.jpg]

[Resim: dsc02075h.th.jpg]

[Resim: dsc02076k.th.jpg]

[Resim: dsc02079o.th.jpg]

[Resim: dsc02083s.th.jpg]

[Resim: dsc02084b.th.jpg]

Efendim hayırlı olmasını dilerim, aynı zamanda size bir sorum olacak ben İzmir de ikamet etmekteyim s&w 686 ım için pachmayr marka kabze bulamıyorum siz istanbul da nereden temin ettiniz mümkünse bana adres ve tel numarasını gönderebilir misiniz? internetten sipariş vermeyi düşünüyorum.Teşekkürler...

Alıntı

(27-02-2011, 07:53 PM)6patlar demiş ki: [quote='spk' pid='73248' dateline='1264273237']
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Sn. durango'nun amcasının oğlundan BHP Mk III satın aldım. Tabancam için geçen hafta içi Pachmayr Kabze ve Meg-gar Şarjör aldım fotoğraflarını özellikle BHP sevenleri ile paylaşmak istiyorum.

Efendim hayırlı olmasını dilerim, aynı zamanda size bir sorum olacak ben İzmir de ikamet etmekteyim s&w 686 ım için pachmayr marka kabze bulamıyorum siz istanbul da nereden temin ettiniz mümkünse bana adres ve tel numarasını gönderebilir misiniz? internetten sipariş vermeyi düşünüyorum.Teşekkürler...

Sayın Spk lütfen cevap .....SadSadSadSadSadSad

Alıntı

Sağolun sn. 6patlar Mercan yokuşundan aldım iki üç yer gezdikten sonra buldum ama malesef elimde bir telefon numarası ya da adres yok.

Alıntı

(06-03-2011, 11:30 PM)spk demiş ki: Sağolun sn. 6patlar Mercan yokuşundan aldım iki üç yer gezdikten sonra buldum ama malesef elimde bir telefon numarası ya da adres yok.

Çok yazık oldu şimdi Sad

Alıntı

Sn.6patlar,

rainyman@windowslive.com adresime iletişim bilgilerinizi bırakabilirseniz haftasonu sizin için Mercan Yokuşu'nu tırmanabilirim. Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi