Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turk MKE MP5 ler Amerika'da musteri ariyor...
Ben de soruya domuza ve mesafeye göre değişir diye yanıt veriyorum..

Domuzun yaşına gelince, avcılar daha iyi yanıt verebilir bütün domuzların 300-500 kiloya ulaşmaları gibi bir şart yok..cüssesine bakarak küçük yaşta demek doğru değil gibi..

Alıntı

Arkadaşlar MP5'in namlu boyunu unutmamak gerekir biraz da kaliteli mühimmatla çok güzel mermi çıkış hızları elde edilebilir, ve yakın mesafeden domuza seri şekilde 5-10 mermi gömerseniz neden olmasın...

Alıntı

harun demiş ki:
gyurza demiş ki:Merhabalar.
Arkadaşlar mp-5 ler belli sayıda büyükbaş hayvanı olanlara veriliyormu?. Eskiden birinde görmüştüm ama büyük bir besi çifliğiydi,

Çiftlik Güneydoğu'da ise, program dahilinde AK-47 veya G3 de alabilirsiniz. Wink

Bilgileriniz için teşekkür ederim Harun bey.

İlave olarak 40S&W ve 357 sig. mühimmatı kullanan MP5 ler de üretiliyor yurtdışı firmalarda.

Alıntı

Bu mp5k nın yarı otomatik ve 15 li şarjörlü hali bizim mevzuata da uygun neden bizim ülkemizde de satılmıyor.Biraz argo bir terim olacak ama "ellere varda bize nie yok".

Alıntı

Onlar el ! Smile

Alıntı

m16a2 demiş ki:Bu mp5k nın yarı otomatik ve 15 li şarjörlü hali bizim mevzuata da uygun neden bizim ülkemizde de satılmıyor.Biraz argo bir terim olacak ama "ellere varda bize nie yok".

Mevzuat hazretleri net olarak açıklık getirmese de, taktik görünümlü silahlar için ne satış, ne ithal izni verilesi yok. Şu anda Safir gibi yivsiz bir tüfek için bile, sadece taktik görünümü nedeniyle kısıtlama getirme durumu var. Zaten MKE yarı otomatik MP5 yapmıyor... Eğer bu şekliyle çıkarsa, yeni silah yasası benzer kısıtlamaları daha net şekilde getirecek. Ama ellere var, o başka...

Alıntı

gyurza demiş ki:İlave olarak 40S&W ve 357 sig. mühimmatı kullanan MP5 ler de üretiliyor yurtdışı firmalarda.

.22 LR yarı otomatik olanı da var. Smile

Alıntı

Benim anlamadığım HK'nın tüfeklerine bu kadar meraklı bu kurumun neden HK tabancalar üretmediği. Kısa sürede tamamen yerli tüfek üretmek gibi bazı mecaralara giren kurum nedense tabanca üretiminde pek istekli değil..Belki şimdi yerli üreticiyi korumak adına böyle davranabilir ancak tarihinde tabanca üretiminde hep böyle iddiasız olmuş..

Alıntı

Bu seneki modeller bayagi janjanli.Smile

http://zenithquestintl.com/wp-content/up...RIFLES.pdf

http://zenithquestintl.com/who-we-are/

Alıntı

Siyah 7.62 hiç fena durmuyor. PTR'dan fersah fersah daha kalitelidir diye düşünüyorum/ümid ediyorum.

Her ne kadar bunlar AR olmasada son 1 sene içinde Smith & Wesson, Ruger ve Windham Weaponry gibi irili ufakli bi sürü üretici AR10 piyasasına girdi. Bakalım Amerikadaki AR10 - G3 savaşını kim kazanacak...

Sent from a mobile device. Please excuse any typos & abbreviations...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi