Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turk MKE MP5 ler Amerika'da musteri ariyor...
Pistol versiyonlarina keske orijinalindeki gibi bir kundak yapsalarmis. Boyle cok cirkin gozukuyor...
[Resim: hk_mp5ka4.jpg]
[Resim: 1260288639.jpg]

Alıntı

Bu silahlara öncelikle bizlerin, bu ülkenin vatandaşlarının erişim olanağı olmadığı sürece; kendilerine zerre kadar başarı dilemiyorum. Hatta "tam tersini" diliyorum...

Alıntı

Sn.Loclu,Bunlardan güzel bir anı olamazdı.Big Grin

Alıntı

Sn loclu nun benzeri bir anımıda ben anlatayım. 2005-2006 senesinde Kardeşime ait panelvan araçla Ankara ya şirket malzemesi götürdüm. Yanımda yol arkadaşı olarak çocukluk arkadaşımı aldım. ( Şu anda karadenizde görev yapan makam koruması polis arkadaşım ) Yolda giderken arkadaşın ayağına koltuk altından bişey takıldı, eğilip baktı ve aynen
- Laannnn oğlumm bu ne laynn. Tamam silaha merakını biliyorumda sen abartmışın demezmi. Bende şaşırdım. Neyse orada bulduğu oğluma ait plastik, boncuk atan mp5 oyuncaktı.

Alıntı

Merhabalar.
Arkadaşlar mp-5 ler belli sayıda büyükbaş hayvanı olanlara veriliyormu?. Eskiden birinde görmüştüm ama büyük bir besi çifliğiydi,

Alıntı

gyurza demiş ki:Merhabalar.
Arkadaşlar mp-5 ler belli sayıda büyükbaş hayvanı olanlara veriliyormu?. Eskiden birinde görmüştüm ama büyük bir besi çifliğiydi,

Çiftlik Güneydoğu'da ise, program dahilinde AK-47 veya G3 de alabilirsiniz. Wink

Alıntı

Çiftlik şart mı? Sadece G3 ve AK 47 mi? Big Grin

Alıntı

gyurza demiş ki:Merhabalar.

Er lerin (buyuk bas) dedigi yuksek rutbelilere veriliyordu bir ara belki onunla karıstırmıs olabilirsiniz.))

Alıntı

Amerikada mp5 ile av serbestmi ? Domuz avı falan zevkli olurdu. Smile

Alıntı

9 mm domuzu durdurur mu?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi