Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turk MKE MP5 ler Amerika'da musteri ariyor...
#1
http://dealer.americantactical.us/products
[Resim: 1260288639.jpg]
[Resim: 1260288678.jpg]

Item# American Tactical MP5 Style K Pistol AT 94K
Brand: Miscellaneous (HK, UZI, MAC Type)
Send Link to a Friend

Atlantic Firearms is proud to announce the arrival of the American Tactical line of MP5 Style firearms Imported from MKE the Turkish contact manufacturer for HK .These are high quality collectible firearms in 9 mm semi auto they are offered in 2 Styles of Pistols and 1 Rifle . We will be offering all 3 models please keep in mind they are in high demand and limited supply there may be a wait time depending on the exact model. The AT 94 K is a close copy of the famous German HK SP 89 pistol but will vary in exact make up of parts and not all HK parts may interchange . The pistols are factory new and ships with 1- 30 round mag & backed up by a 1 year warranty .
$1,495.00
http://www.atlanticfirearms.com/storeproduct862.aspx
[Resim: AT94A2R.jpg]
Item# American Tactical MP5 Style Rifle MKE Turkish Import AT A2
Brand: Miscellaneous (HK, UZI, MAC Type)
Send Link to a Friend
Atlantic Firearms is proud to announce the arrival of the American Tactical line of MP5 Style firearms Imported from MKE the Turkish contact manufactuer for HK .These are high quality collectiable firearms in 9 mm semi auto they are offered in 2 Styles of Pistols and 1 Rifle . We will be offering all 3 models please keep in mind they are in high demand and limited supply there may be a wait time depedning on the exact model. The AT 94 A2 Rifle is a close copy of the famous German MP5 Rifle/Pistol but will vary in exact make up of parts and not all HK parts may interchange they use a special MP5 style mag . The rifles are factory new and ships with 1- 10 round mag .
$1,549.00

Kalitesi hakkinda bilgisi olan var mi?
 
Alıntı

#2
Yanlış hatırlamıyorsam forumda daha önce Norveç'in Türkiye'den MP5 satın aldığı yazılmıştı, hatta o kadar memnun kalmışlar ki taklidi bu kadar iyiyse orjinali kim bilir nasıldır diyerek, sonradan Almanya'dan almışlar. Smile

Şaka bir yana gönlümden geçen tabiki Türk yapımı silahların sadece Amerika'da değil tüm dünya pazarında yer edinmesi.
 
Alıntı

#3
G 3 ve Mp 5'lerle edindiğim tecrübeden silahlardaki tek sorunun sürekli bakım olduğu kanaatine ulaştım.Bu durum Alman Malı HK tabancalarda da söz konusu.Sürekli temizlenmezse tutukluk sorunu bu tabancalarda kesindir. Silahların Almanya'da üretilenle bir farkı olduğunu düşünmüyorum aynı malzeme ve aynı makinalar kullanılıyor üretimde...
Norveç'e satılan MG 3 makinalı tüfeklerde sorun çıktığı doğrudur. Norveç ordusunun şikayeti uçtaki namlucuk tabir edilen parçanın çabuk ısınması dolayısıyla silahın kullanım dışı kalmasıydı.Namlucuk değiştirmek muharebe sırasında en son istenilen bir durum olduğundan haklı olduklarını düşünüyorum.4000 adet makinalı tüfeği satın almadan önce testler sırasında 15000 mermiyi aralısız atan MG 3'te sorun olmadığını fakat aldıkları makinalı tüfeklerin neden testteki silah gibi olmadığını merak etmişler!
Saygılar
 
Alıntı

#4
Amerika'daki forumlarda da begenildigini goruyorum.
[Resim: ATI_NRA_HANDOUT_2.jpg]
 
Alıntı

#5
Oooo, very nice, very tactical!

Plastik sajör falan, MKE bu isi ögreniyor herhalde ;-) .
 
Alıntı

#6
Hayret! MKE'yi standart dışı üretim yapmaya nasıl ikna etmişler acaba? Yani MKE gibi hantal ve iş yapmayı istemez bir yapıda nasıl olmuş da tam otomatik seçeneğini iptal ettirebilmişler; sonra uzun namlular filan...

ATI bizim G3 şarjörlerini beğenmemiş olacak ki, saydam polimer şarjör koymuş silaha.
 
Alıntı

#7
Beyler bir düzeltme yapmam lazım, MKEK'dan MP5 satın almış olan ülke Polonya ama daha sonra tutukluk sorunu yaşayınca Alman üretimi MP5 almaya devam etmiş (Sn. Lupus'un bir yazısından aldım) .
 
Alıntı

#8
Amerika büyük bir pazar bir çok ülkeden bir çok silah çeşidi piyasaya sürülüyor.

Adamlar gazoz parasına silah alıp deniyorlar.Anlamadığım nokta piyasaya yeni çıkmış doğru düzgün adı sanı duyulmamış markaları niye tercih ediyorlar?Bilindik sağlam markalar varken.
 
Alıntı

#9
TSK'da HK 33 lerde saydam polimer şarjör kullanılıyor. G3 lere ise saydam polimer şarjör gerek yok bence zaten eskidiğinden dolayı değiştirmek için projeler yapılıyor. Polimer şarjör yaparak ek maliyete gerek yok bence.
 
Alıntı

#10
glock demiş ki:Amerika büyük bir pazar bir çok ülkeden bir çok silah çeşidi piyasaya sürülüyor.

Adamlar gazoz parasına silah alıp deniyorlar.Anlamadığım nokta piyasaya yeni çıkmış doğru düzgün adı sanı duyulmamış markaları niye tercih ediyorlar?Bilindik sağlam markalar varken.

Sn. Glock,

Orijinal HK MP5 lar MKE nin 4 kati fiyatina satiliyor. O yuzden bu tarz clone'lar eger iyi kaliteliyse piyasada hemen kapisilip bitiyor.
 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi