Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AK Resimleri
ilksurfer demiş ki:
turan tactical demiş ki:Bir AK için sanırım son nokta Smile

[Resim: albums-mm118-magpuldynamics08-img-2.jpg]

Enteresan... Hem de kurma kolunu sol tarafa almislar... Shy

Sn.İlksurfer, bir zamanlar yapmayı düşündüğümüz şeyi bizden önce davranıp yapmışlar. Giiti Benjaminler...Big Grin Ama bu AK 47 ' ye hala yapılabilecek bir şey var, o da HS 2000 veya Walther P88 benzeri, sağlı sollu çalışan ve standard şarjörü sırtından kilitleyen bir şarjör mandalı...Hala Benjaminlerimize kavuşabiliriz Sn.İlksurfer...Tabii ben bu işi Türkiye'de yapmaya kalkarsam merkezde sadece 6 veya 1 veya 3 veya yine 6 kişi ile değil, herkesle tanıştırılırım, o başka bir konu...Big Grin

Alıntı

Ya, sormayin Ustad caldilar sizin fikri... Genede bu resme bakinca sanki bu tufek gercek degilmis gibi bir izlenim olusuyor bende, nedendir bilinmez... Tetik korkulugundan, dipcige ve kabzaya kadar herparcasi sanki gercek degilmis gibi modifiye edilmis. Calisiyormudur acaba cok merak ettim...

Alıntı

ilksurfer demiş ki:Ya, sormayin Ustad caldilar sizin fikri... Genede bu resme bakinca sanki bu tufek gercek degilmis gibi bir izlenim olusuyor bende, nedendir bilinmez... Tetik korkulugundan, dipcige ve kabzaya kadar herparcasi sanki gercek degilmis gibi modifiye edilmis. Calisiyormudur acaba cok merak ettim...
Sn. Ilksurfer,
"Travis Haley AK" diye aratirsaniz, bu modifikasyonun detaylarini bulabilirsiniz.. Wink
Saygilarimla...

Alıntı

Sn.İlksurfer,
Ayrıca bu FAL özentisi uyanıklara ilave olarak, askerde G3'e olan hasretini giderememiş lüzumsuzlar da var Big Grin

http://www.dublinaksystems.com/home.html

Alıntı

Bunlar da benimkiler. Arka planda ise koltuk alti tasidigim Sig Equinox (.357 Sig namlusu ve Elite kabzasiyla) ve OWB de tasidigim yesil siyah Glock 26 var. Ozledim keratalari ...

[Resim: DSCF0011.jpg]

Alıntı

Soldan Saga;
FEG Hungarian AK-47 Sport Mode, Yugo AK 47 underfolder, Bulgarian AK 47 SSR 85

[Resim: DSCF0013.jpg]

Alıntı

Sport model FEG Macar Ak 47 si ve Colt 6920 ( Ordu mali M4'a en yakin sivil versiyon Colt). Arka planda da Colt takimi tamamlansin diye? arasira tasidigim ama ormanda yuruyuse giderken veya hayvanlara ates etmemeye yemin ettigim halde oylesine arkadaslara takilip ava gittigimde yanimdan ayirmadigim Stainless Steel Colt King Cobra .357 Magnum.

[Resim: DSCF0008.jpg]

Alıntı

Kazana düsmüs bir arkadas daha. Smile
Cok güzel silahlar.Allah kaza ,bela vermesin.

Alıntı

Altunhan demiş ki:Kazana düsmüs bir arkadas daha. Smile

Birine bile tahammül edemiyorduk Smile ikinci ile napıcaz bakalım Allah sonumuzu hayır etsin Smile ..

Alıntı

Altunhan demiş ki:Kazana düsmüs bir arkadas daha. Smile

Amin. Tesekkurler.

Bu da nadir bir Bullpup AK 47 (digeri Macar Ak 47)

[Resim: fullsizeAKvsBullpup.jpg]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi