Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yavuz 16 gerçeği
Nokta yok, virgül yok, yazım yanlışları gırla gidiyor.. Konu ise başlı başına garabet. Allahaşkına bu zikrettiğiniz tabancaların hangisiyle kaç atış yaptınız? Cz 75 ile 250 atışı ne kadar sürede ve kaç şarjörle yaptınız ki, namlusunu şişirdiniz! Namluyu şişirmekten kastınız nedir? Baretta markalı bir tabanca varda, bizim mi haberimiz yok!

Son olarak, ülkemizde imal edilen tabancaların tamamını genelleyip, hepsini sorunsuz, kusursuz addetmeniz çok ilginç. Kullananlar bilir ki, aynı marka-model ve hatta seri numarada olan silahların bile istikrarından bahsetmek zordur. Tetik sertlikleri bile farklı olabilmekte iken, marka-model ayrımı dahi yapmaksızın, hepsine fevkalade sıfatını layık görmeniz, bizi şaşırtmakta.

İzah ederseniz, seviniriz.

Alıntı

Arkadaşlar düşünüyorum düşünüyorum ancak yazacak bişey bulamıyorum, sanırım askerlikten kaynaklanıyor...Big Grin

Alıntı

şişmeden kastım mke mermisiyle atı yaparken namlu orta yerinden bombe verdi kola şişesi gibi zotlukla sökebildik

Alıntı

orfoz3 demiş ki:şişmeden kastım mke mermisiyle atı yaparken namlu orta yerinden bombe verdi kola şişesi gibi zotlukla sökebildik

Neyse ki, yabancı mermiyle atı yaparken namlu ucundan pembe vermemiş de, votka şişesi gibi, potlukla sökmek zorunda kalmamışsınız...

Alıntı

ekeke demiş ki:
orfoz3 demiş ki:şişmeden kastım mke mermisiyle atı yaparken namlu orta yerinden bombe verdi kola şişesi gibi zotlukla sökebildik

Neyse ki, yabancı mermiyle atı yaparken namlu ucundan pembe vermemiş de, votka şişesi gibi, potlukla sökmek zorunda kalmamışsınız...

Perfect zuhahahaTongue

Sn ekeke; hicivin böylesine pes!

Derin saygılar.

Alıntı

Sn orfoz3;

Yavuz 16 gerçeği de artık yalan olmuştur galiba.

Alıntı

ekeke demiş ki:Neyse ki, yabancı mermiyle atı yaparken namlu ucundan pembe vermemiş de, votka şişesi gibi, potlukla sökmek zorunda kalmamışsınız...

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin (on dakika kadar) Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

Big Grin 
Neyse ki, yabancı mermiyle atı yaparken namlu ucundan pembe vermemiş de, votka şişesi gibi, potlukla sökmek zorunda kalmamışsınız..
...uzun zamandır böyle gülmemiştim.

Alıntı

Sanırsam namlu şişmesi çekirdeğin giderken namluda bıraktığı artıklar demekti yanlışmı hatırlıyorum.

Alıntı

Ne yani namlu şişince ne oluyor? Solucanın nohut yutması gibi bişeymi oluyor. Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi