Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Anket: En rahat taşınabilen polimer tabanca hangisi?
Glock 19
Walther P99
HK P2000
HK USP Compact
Ghost
Hs 2000
[Sonuçları Göster]

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En iyi taşınabilen polimer tabanca
PPS dikkate degiyor fakat mutlaka yakından gorulmeli. Fiyatı da anlamsız yuksek.

Alıntı

Walther P99...

Alıntı

Glock 19

Alıntı

Taşıma konusunda sanırım glock 19 derdim ama HK P2000 de unutmazdım.
Saygılar.

Alıntı

Bence en iyi polımer tabanca HS-9 Mod TR.

Niye mi? Çünkü bende ondan var ve çook memnunum...

Saygılar

Alıntı

Hiçbirisi. Bence en iyi taşınabilen polimer tabanca SS P250' dir. Taşıyan bilir. Thumbs Up

Alıntı

Ben Springfield XDS sekline oyumu kullanayim, 45ACP ve 9mm boylari tamamen ayni. El ile orantisi icin soyle bir resim buldum google images'dan:

[Resim: Fl31bgp.jpg]

Alıntı

Taşımaktan kasıt bele oturması ve üzerinizdeyken rahat etmeniz ise Glock ve P99 taşımış biri olarak P99 diyorum. Daha hafif, zarif kabze ve sürgüsü taşımaya daha uygun, en azından benim için. Bu arada kılıf kullanmayan birinin yorumları olarak düşünülmesinde yarar var.

Alıntı

Hem fonksiyonel olacak, hem de kullanıcısını yormayacak, gizli yaşımaya uygun olacak...
Bu konularda Walther PPS inanılmaz bir kibarlıkta, sanırım rakipsiz.

Ama ben çok kibar olmasından ziyade daha verimli kullanacağıma emin olduğum Glock 26 veya HS subcompact tercih ederdim...
Her üç tabancayı da poligonda deneme fırsatı bulan birisi olarak Walther PPS ' nin atıcıyı bütün subcompact tabancalardan biraz daha fazla yoran bir tabanca olduğunu söyleyebilirim...
Glock 26 / HS Sub Compact ise, hele +2 şarjör kapağı takıldığında tam boy bir tabancaya yakın atış konforu ve performansı verebiliyor, en azından benim için böyle...

Saygılarımla

Alıntı

Tabikide P 99 ama PPQ da boş geçmemek lazım

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi