Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruger GP 100
Öncelikle bu forumda ateşli silahlar konusunda silahseverleri aydınlatan herkese teşekkür ediyorum.

Silah satınalma yetki belgem hazır bir tabanca almak istiyorum.

İkinci el Ruger GP 100 357 Magnum 4.20 " Türkiye satış fiyatı sizce ne aralıkta olmalıdır? İyi bir revolver midir?

Alıntı

Ruger GP 100 sağlam ve dayanıklı bir revolverdir, ancak iç yüzeylerinin ve genel parça tesviyesi, tetik ve mekanizma hassasiyeti bir SW revolveri kadar değildir. Kabza yapısı hemen hemen her türlü değişikliğe elverişlidir. Bu silahla aynı kulvarda olan iyi bir ikinci el 686 eğer direk sahibinden alınırsa 2000-2500 TL arasında fiyatlara bulunabiliyor. Bir GP 100 de bu sınırın hemen altında değer bulabilecek bir silahtır.

Alıntı

Sayın Lupus verdiğiniz cevap için teşekkür ederim. 4" ve 6" S&W öncelikli tercihim olur muhakkak.Ancak belirttiğiniz fiyata bulma konusunda bulunduğum yer itibarıyla umudum yok. Büyükşehirlerde bulunan silahseverlerin yardımlarını bekliyorum.

Alıntı

bende bu silahtan mevcut satmayı düşünüyorum..ilgileniyorsan mesaj at yada ara

Alıntı

Çok önemli dakikalar. Konu sahibi üye dakikalar içinde numarayı kaydetti etti. Edemediyse bugün şanslı gününde değil demektir. Smile Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi