Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akdal'a teklif...
Toungue 
sn ashes
Tabiki herkesin zevki ayrıdır belki benim gibi düşünen arkadaslarımız vardır diyede düsünmüstüm.. Sade tabancada güzeldir tabiki.. Sadede olsa kaymaklıda olsa alacagım bir akdal tr01 hayırlısıyla.. Sizin silahınız fabrikada şu an ne işlem görmekte.. Bazen korkularım olmuyorda degil yani alacagım silah ya sorun cıkarırsa,devamlı emniyetten arıza icin belge cıkartıp fabrika yollarımı bekleyecegim diye

Alıntı

Sn.Cihan54,
Silahım tr01 modeli,Görsel revizyondan kastım namlu ve sürgünün komple krom kaplama olması.(Sn.Akdal'ı biraz zarara uğrattım amaSmile )
Silahım plastik şarjör olan modeldi.Plastik şarjör de ben bugüne kadar her hangi bir problemle karşılaşmamama rağmen hazır fabrika ya gitmişken, sac şarjörle değişmesini rica ettim.
Merak etmeyin ben de gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum.Sizlerle memnuniyetle paylaşacağım.
Saygılar.

Bu arada Sn.Garip,
Kafanızda ki soru işaretine ışık tutmak adına kendi çapımda gayet amatörce bir çalışma yapmak istedim.Umarım size bir nebze olsun faydalı olur.Şöyle bir şey mi düşünüyorsunuz acaba bilmiyorum ama..
[Resim: Adsz-1.jpg]

Alıntı

sn ashes
İlgine tesekür ederim evet öyle düsündüm ama logo tr 01 yazısının yanında olmasını düsünmüstüm..Tesekürler

Alıntı

Rica ederim,dedim ya gayet amatörce bir çalışma yaptım.Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi