Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HAVALI TÜFEK
Yakın zamanda havalı tüfek almayı düşünüyorum bu konuda bana yardımcı olabirseniz sevinirim.

Alıntı

Forumumuzun kuruluş amacı ateşli silahlardır.

[Resim: TTlogo.jpg]

Alıntı

Ateşli silahlardan ziyade bireysel savunma diyebiliriz.
Kurulduğu günden bu yana, kubotanlardan arbaletlere, yakın dövüş tekniklerinden ölümcül olmayan silahlara kadar paylaşımlarda bulunuldu.
Ama sanırım havalı silahlar konusunda gerçekten bilgi sahibi üyelerimiz olmasına rağmen, konu dışı olduğu için pek de konuşulmadı.
O yüzden paylaşım için uygun olmayan bir yer diye düşünüyorum.
Saygılar,
TT

Alıntı

Hangi amaç için alınacak tüfek?Hangi mesafelere atış yapılacak?Güç mü isabetlilik mi daha önemli?Tüfeğe ayrılan bütçe ne kadar?Bu arada havalı silahlar ile av yasak.

Alıntı

sn.septia isabet oranı yüksek bir şey istiyorum mümkünse fazla güçlü olmasın.

Alıntı

2 model aklıma geliyor fazla güç istenmediği için ikiside yaylı tüfek
Biri gamo cfx royal diğeri weihrauch hw 97 k, kalibre olarak .177 cal /4.5 mm tavsiye ediyorum hem fazla güç istenmediği hemde yaylılarda bu kalibrenin daha iyi sonuç verdiği için.

Alıntı

Havalı silah forumlarına göz atın derim. Yinede bir tavsiye benden yakında ülkemize girecek daysdate airranger 70ft gücünde 100ft lere yani 22cal ateşlilerle aynı güçlere modlanabilen bir makina.

Alıntı

Havalıların efendisi airranger'dır aklınıza gelmiyicek meafelerden atış imkanı sunar.Yaylı tüfeklerin hiç olduğunu uzun süre önce anladık yaşasın pcp ler.

Alıntı

Bence de bu konu için havalı tüfek forumlarında çok daha fazla bilgi alabilirsiniz.
Saygılarımla...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi