Cz-92 Atışı
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cz-92 Atışı
evrenay demiş ki:Hay bin kunduz! O hayrı ben işlemek istiyordum, kuzeninizi Luger'in ruhsat harcından kurtararak cennet bahçelerinin kapılarını aralamayı tasarlamıştım kafamda.

Demek ki benden de hayırseverleri varmış.

Artık bize hayırlı olsun demek düşer.

Smile Bu arada hatırı sayılır bir rakama devir edildi.
İyi niyetiniz için teşekkürler, alan arkadaş hayırını görsün...

Alıntı

durango demiş ki:
evrenay demiş ki:Hay bin kunduz! O hayrı ben işlemek istiyordum, kuzeninizi Luger'in ruhsat harcından kurtararak cennet bahçelerinin kapılarını aralamayı tasarlamıştım kafamda.

Demek ki benden de hayırseverleri varmış.

Artık bize hayırlı olsun demek düşer.

Smile Bu arada hatırı sayılır bir rakama devir edildi.
İyi niyetiniz için teşekkürler, alan arkadaş hayırını görsün...

Sn. Evrenay,

Devir alan kişi hatırı sayılır bir miktar ödediğine göre, hayırsever değil, lugersever miş.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn. Ottomon, avantajdan ziyade dezavantaj olarak görüyorum. Videoyu izlediyseniz tüm fişeklerim bittikten sonra kontrol amaçlı bir kez daha tetik düşürdüm.(Atış anında içimden sayıyordum).
1-Atış anında saymaz iseniz mühimmatın bittiğini zannedip, bir kazaya sebebiyet verebilirsiniz.
2-Şarjör değişiminden sonra mekanizmayı tekrar kurmak zorunda kalırsınız.
3-Silahı kullanmak zorunda kalabilirsiniz, mühimmatı o anki psikoloji ile saymadığınızı farzedelim. Saldırgan ile yüzyüze kaldığınızda bir ''ÇIT'' sesi hayatınıza mal olabilir.

Sn durango ben kendi şahsıma böyle bir silahı kullanmak istemem.
yazdığınız olumsuzluklardan dolayı,ben bu soruyu sorarken bu olumsuzluklar
aklıma geldi ve neden böyle bir silah tercih ettiniz,benim atladıgım bir şey mi var
acaba diye sormuştum.Sn durango siz silahı alırken son mermiden sonra kızağın kilitlenmediğini
biliyormuydunuz ?

Alıntı

Sayin körnisanci, Luger'i alan kisinin ne sever oldugunu bilemeyecegim ama ben "hayir" cevabini duya duya hayirseverlikten soguyacagim.

Alıntı

ottomon demiş ki:Sn durango ben kendi şahsıma böyle bir silahı kullanmak istemem.
yazdığınız olumsuzluklardan dolayı,ben bu soruyu sorarken bu olumsuzluklar
aklıma geldi ve neden böyle bir silah tercih ettiniz,benim atladıgım bir şey mi var
acaba diye sormuştum.Sn durango siz silahı alırken son mermiden sonra kızağın kilitlenmediğini
biliyormuydunuz ?
Bilmiyordum Sn. Ottomon, öğrenmiş olduk Big Grin

evrenay demiş ki:Sayin körnisanci, Luger'i alan kisinin ne sever oldugunu bilemeyecegim ama ben "hayir" cevabini duya duya hayirseverlikten soguyacagim.
Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi