Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yerli Silah Üreticileri ve WEB sayfaları !!!
10-06-2008, 03:31 PM
Yerli Silah Üreticileri ve WEB sayfaları !!!
Sevgili arkadaşlar;

Yerli silah sanayimizin WEB sayfalarını eminimki defalarca incelemişsinizdir.

Nedir bu "Densizlik" diyeceğim kadar; ya kötü- ya güncellenmemiş - yada sağdan soldan uydurulmuş ürün bilgileri- fotoları web siteleri ile bizleri INTERNET ortamında temsil ediyorlar. Yada hiç etmiyorlar.

Nedir yani? paralarımı yok? tamam, bir Sarsilmaz, SigArms kadar çok silah satmıyor olabilir, ancak toplam karları düşünülür ise bir silahdan SigArms'dan daha fazla kazandıkları kesin değilmi?

O kadar satışları içinde sadece Bir tabanca fiyatını bile esirgeyerek ayıracakları web siteleri ile temsil edecekler ise, nerede o milyar dolarlık yatırımları?

İzniniz ile sitemizin yöneticilerinin toplanarak Uluslar arası arenada silah sanayimizin Internet ortamında daha iyi temsil edebilecek düzenlemeleri yapmaları için sanayimize "Uyarı" çalışması yapmayı teklif ediyorum.
Bölgelerindeki San.ve Ticaret odalarına bile şikayet edebiliriz.

Saygılar.
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
11-06-2008, 01:10 AM
RE: Yerli Silah Üreticileri ve WEB sayfaları !!!
Çok mantıklı... Özellikle bizi dışarıda ar24'le başarıyla temsil ettiği için belki de dünyanın pek çok ülkesinden silah meraklılarının ziyaret etmek isteyebileceği "Sarsılmaz" ın sitesinin içler acısı hali beni üzüyor ve düşündürüyor... Site orta halli kullanışlı olsa da yurtdışındaki isimleri Türkiye'dekinden farklı olan modeller (genellikle bizde isimli olan modeller dışarıda harfli ve numaralı olarak sunuluyor) maalesef sitenin ingilizce versiyonunda bizdeki isimleriyle yer alıyor. Bu durum yabancı "hobidaş"larımızın kafasını karıştırabilecektir...
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
11-06-2008, 05:20 PM
Konuyla ilgili "teorimi" aşağıda gönderiyorum. Saygılar...

-----------------------------------------------------------------------------------------

Silah "meraklısı" olanların ülkemizdeki profili belli. Silah "meraklısı" çoğunluğu temsil eden "ortalama", muhtemelen "internet okur yazarı" değil. Bu "ortalama", filmlerden gördüklerini "bilgi" zannediyor. Bizim silah şirketleri, web sitesi yerine yerli dizilerden birine alengirli tabancalar koyması daha "aydınlatıcı" oluyor....
Alıntı Yaparak Cevapla
11-06-2008, 06:03 PM
yazalım... dile getirelim... başta da sarsilmaz....

milletin av videoları var.. üşenmemişler her tüfeğe tanıtım videosu çekmişler http://www.benelliusa.com

şimdi kim bana diyecek Benelli av tüfekleri Sarsilmazdan kaliteli ve kat kat üstündür diye...

ama gel gelelim internet sayfasında... Hamdolsun 4 resim...

Vatoz adındaki tabancasını internette bulabilene aşkolsun... ben kendime sarsilmazdan çifte aldım... internet sayfasında değil hiç bir yerde bilgisi yok....

ZAMAN DEĞİŞİYOR YÖNETİCİLER.... dikkate alın burada konuşulanları.. oturup benelliye para döktürmeyin milleti. yeni kuşak internet okuyor, araştırıyor. Av bayine gitmiyor artık kullananlar internette çünki...
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | TabancaTufek.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafifleştirilmiş Sürüm | RSS