Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GHOST TR-2 için Fobus marka kılıf varmı ?
Teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiler için.Sayın Harun beyin cevabı uzerine walther p99 ve akdal ghost TR-02 teknik özelliklerini karşılaştırdım.kılıfla ilgili ölçülerdede sadece birkaç mm'lik farklar olduğu dikkatimi çekti bu konu bu yuzden aklımda hala soru işareti.ankaraya ilk geçişimde bizzat denemem en uygunu olacak galiba.Saygılar

Alıntı

Sayın özelharekat,
Sordunuz:

özelharekat demiş ki:Sormak istedigim fobus veya benzeri kılıfların walther p99 için üretilmiş olanlarının TR-02 ile olan uyumluluğu konusudur.deneyen veya bu bilgiye sahip olan arkadaslar varsa yardımlarını bekliyorum.Saygılar.

Cevapladık:

lupus demiş ki:Fobus marka kılıflar genel olarak silahın hacminin ve şeklinin tam kalıbı üzerinden üretilirler. Bazı marka ve modeller zorlayarak bir başka marka ve modelin kılıfına otursa da, verimli bir şekilde kullanılamamaktadır. Halihazırda Fobus veya sert Kydex kılıflar üreten diğer firmaların Ghost ' a özel üretim yapmadıkları düşünülürse, piyasadan sündürerek uyum sağlayabilen deri veya Cardura kılıf tedarik etmek zorunda olduğunuz söylenebilir.
harun demiş ki:Uymaz efendim. Bir şekilde uydursanız da olmaz...
oncearocker demiş ki:Sayın özelharekat, Ghost' a kılıf bulmak sıkıntılı bir iş. P99 için üretilen kılıflara Ghost' u uydurmanız pek mümkün değil. Bu şekilde bulunabilecek en uygun kılıfa, Ghost' u sokup - çıkarmak için 1-1.5 dakika harcamanız gerekiyor nerdeyse.

Cevaplarımızı beğenmediniz:

özelharekat demiş ki:...walther p99 ve akdal ghost TR-02 teknik özelliklerini karşılaştırdım.kılıfla ilgili ölçülerdede sadece birkaç mm'lik farklar olduğu dikkatimi çekti bu konu bu yuzden aklımda hala soru işareti.ankaraya ilk geçişimde bizzat denemem en uygunu olacak galiba.

Şimdi benim size bir sorum olacak:

Bilenlere ve deneyenlere inanmayacaksanız, neden sordunuz?

Alıntı

Sayın Harun cevap vereyim sorunuza.Atalarımız bin bilsende bir bilene sor demişler,ama bildiğin güvendiğin yoldanda şaşma demişler.

Verdiğiniz cevaplar,ilgi,alakanız için sağolun.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi