Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GHOST TR-2 için Fobus marka kılıf varmı ?
Ben şahsen Ghost TR-02 savunma amaçlı taşımak için almayı düşünüyorum. Kılıf olarak Fobus marka kılıfları tercih etmekteyim. Ghost TR-02 için Fobus kılıf bulabilir miyiz?

Bir de ben silahı fişek yatağı dolu ve horozu indirilmiş taşırım acaba Ghost TR-02 için bu ne kadar güvenli ?

Alıntı

hakan30 demiş ki:Ben şahsen ghost tr-2 savunma amaçlı taşımak için almayı düşünüyorum. Kılıf olarak fobus kılıfları tercih etmekteyim.Fobus kılıfl bulabilirmiyiz.

Birde ben silahı fişek yatağı dolu ve horozu indirilmiş taşırım acaba ghost tr-2 için bu ne kadar güvenli

Fobus marka kılıflar genel olarak silahın hacminin ve şeklinin tam kalıbı üzerinden üretilirler. Bazı marka ve modeller zorlayarak bir başka marka ve modelin kılıfına otursa da, verimli bir şekilde kullanılamamaktadır. Halihazırda Fobus veya sert Kydex kılıflar üreten diğer firmaların Ghost ' a özel üretim yapmadıkları düşünülürse, piyasadan sündürerek uyum sağlayabilen deri veya Cardura kılıf tedarik etmek zorunda olduğunuz söylenebilir.

Ghost tabancaları tasarlayan ekip, bu silahı atım yatağının boş olarak taşındığı İsrail metodunu kıstas olarak tasarladığı için, silahta P 99 AS gibi herhangi bir horoz / iğne boşaltma mekanizması yok. Atım yatağını yatağı doldurulduğunda silah tam kurulu olarak kalmakta ve HS 2000 gibi horoz / iğne tulumbasını kilitleyen ayrı bir kabza emniyeti gibi ek bir güvenlik sistemi sunmadan, silahın güvenliği için sadece tetik üzerindeki tetik emniyetine güvenmektedir.

Eğer ısrarla iğne vurmalı / horozsuz bir tabanca istiyor ve atım yatağını doldurduktan sonra ısrarla iğnenin tam boş, tetiğin de çift hareketli konumda olmasını istiyorsanız, tek bir seçeneğiniz vardır, P99. Dünyada bu kombinasyonu sunan tek tabanca Walther P 99 ' un AS versiyonudur.

Saygılar.

Alıntı

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.
Kendi fikrime göre eğer saldırıya uğrayan kişi yara aldıysa silahı kurması çok zor ve ateş edemezse ölmesi muhtemeldir.
Silah bir kez bile patlatsa saldırıdan kurtulma ihtimali %50 artar

Alıntı

Hakan Bey
Eğer ilgilenirseniz ve İstanbul'daysanız elimdeki Sig Sauer, Glock ve HS 2000 kılıflarından birinin silahınıza uygunluğunu deneyebiliriz.Satış ilanım sitede mevcuttur.
Saygılar

Alıntı

Selamın Aleykum.forumdaki ilk mesajım.öncelikle bu siteyi kuran yöneten kişi veya kişilere bu güzel ortam için teşekkür ediyorum ellerine sağlık.
TR-02 modelini fobus kılıfı ile kullananan veya fobus kılıf ile uygunluğunu bilen bir arkadaşımız var ise bilgi almak istiyorum.operasyonel bir birimde gorev yapmam itibariyle fobus ımı veya blackhawk kılıflarla uyumluluğu ben ve benim gibiler için çok önemli.

Şimdiden teşekkürler.

Alıntı

özelharekat demiş ki:TR-02 modelini fobus kılıfı ile kullananan veya fobus kılıf ile uygunluğunu bilen bir arkadaşımız var ise bilgi almak istiyorum.operasyonel bir birimde gorev yapmam itibariyle fobus ımı veya blackhawk kılıflarla uyumluluğu ben ve benim gibiler için çok önemli.

Ghost'a ne Fobus, ne Frontline, ne Uncle Mike's, ne de Blackhawk'tan kılıf bulabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla Akdal Ghost'u kılıfı ile satıyordu, yanlış mı biliyorum?

Alıntı

Akdal Ghost için üretilmiş bir fobus veyahut benzeri bir kııf olmadığını biliyorum.Sormak istedigim fobus veya benzeri kılıfların walther p99 için üretilmiş olanlarının TR-02 ile olan uyumluluğu konusudur.deneyen veya bu bilgiye sahip olan arkadaslar varsa yardımlarını bekliyorum.Saygılar.

Alıntı

özelharekat demiş ki:Akdal Ghost için üretilmiş bir fobus veyahut benzeri bir kııf olmadığını biliyorum.Sormak istedigim fobus veya benzeri kılıfların walther p99 için üretilmiş olanlarının TR-02 ile olan uyumluluğu konusudur.deneyen veya bu bilgiye sahip olan arkadaslar varsa yardımlarını bekliyorum.Saygılar.

lupus demiş ki:Fobus marka kılıflar genel olarak silahın hacminin ve şeklinin tam kalıbı üzerinden üretilirler. Bazı marka ve modeller zorlayarak bir başka marka ve modelin kılıfına otursa da, verimli bir şekilde kullanılamamaktadır. Halihazırda Fobus veya sert Kydex kılıflar üreten diğer firmaların Ghost ' a özel üretim yapmadıkları düşünülürse...

Uymaz efendim. Bir şekilde uydursanız da olmaz...

Alıntı

Eyvallah sagolun.

Alıntı

Sayın özelharekat, Ghost' a kılıf bulmak sıkıntılı bir iş. P99 için üretilen kılıflara Ghost' u uydurmanız pek mümkün değil. Bu şekilde bulunabilecek en uygun kılıfa, Ghost' u sokup - çıkarmak için 1-1.5 dakika harcamanız gerekiyor nerdeyse.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi