Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rus Silah Resimleri (Stechkin, Tokarev, Makarov, Baikal vs.)
29-12-2009, 12:09 PM
RE: Rus Silah Resimleri (Stechkin, Tokarev, Makarov, Baikal vs.)
Zoralımla alınmış Makarov, Tokarev gibi tabancalara sahip olma şansımız yokmudur acaba?

Gevşemeyin, tasalanmayın. Eğer inanıyorsanız, üstün olan sizsiniz.

Sayılmayız parmakla, tükenmeyiz kırmakla.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
29-12-2009, 12:37 PM (Bu Mesaj 29-12-2009 12:38 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : nurikilligil.)
syılmaz Yazdı:Zoralımla alınmış Makarov, Tokarev gibi tabancalara sahip olma şansımız yokmudur acaba?

Vardır, yanılmıyorsam Tokarev' de bu ihtimal biraz daha fazladır..

Bazen pıçak, sadece pıçaktır :)
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
29-12-2009, 08:21 PM
ERDAL Yazdı:Yine yerli yabancı olayı gibi olacak ama, Rusya'da bizim yerli tüfeklerin iyi satıldığını avcılık forumlarından biliyorum. Fotoğraflarından tanıdığım silahı sorduğumda arkadaş Stoeger olduğunu söylemişti. Ve Rusya'da bizim tüfeklerin bayağı bir satıldığını söylemişti . Saygılar.

Hatsanın At-44 havalı tüfekleri orada peynir ekmek gibi satılıyor

nurikilligil Yazdı:
ombra Yazdı:
nurikilligil Yazdı:
ombra Yazdı:Bence rus silahları gayet iyi TT-33 o ince duruşu ve uzun namlusu çok şahane duruyor. Ancak kullanabileceğimiz rus silahları şu an için AK-47 PKM ve Dragunov olabilir. Buda sadece askerde oda şanslıysam AK-47 gelebilir.(pek kullanacağıma olanak vermiyorum) Nagant kullanmışlığım vardır. Onun haricinde hiç bir şekilde rus silahı kullanamayacağım.

Bir ara sürekli internetten Rus silahlarına bakıyordum. Sonra dedim. Nasıl olsa kullanamayacaksın. Bari bakıp için gitmesin.Big GrinBig GrinBig Grin

Baikal yivsizlerini unutmayalım Big Grin sn. ombra..

Arkadaşım 2 ay av bayiinde çalışmıştı. Baikalı çok övüyordu. Alıncaksa baikal alınır diyordu. Sonra Huğlu almıştı o işin ayrı bir tarafıydı. TOZ için pek iyi yorumlar duymadım. Ancak yinede çok bir bilgim yok.

Bende rus silahlarını kullanamıyacağım derken yivlileri vurgulamak istemiştim.Big GrinBig GrinBig Grin

Sn ombra siz genel olarak Rus silahlarını kullanamayacağım diye genel ve kesin bir ifade kullanmışken, ben en azından bir örnekle bu iddianızı çürütmeye çalışmıştımBig Grin. Sn yılmaz da sadece örneğe bir marka daha eklediBig GrinBig Grin..

Sn nurikilligil keşke Allah kullanmayı nasip etse

nurikilligil Yazdı:
syılmaz Yazdı:Zoralımla alınmış Makarov, Tokarev gibi tabancalara sahip olma şansımız yokmudur acaba?

Vardır, yanılmıyorsam Tokarev' de bu ihtimal biraz daha fazladır..

Ben bir akrabam için Luger fyatlarını araştırıyordum. O zaman satılık TT-33 reklamı görmüştüm.

Belki almayı düşünürseniz diye linki:
http://silahalimsatim.com/125_sat__l__k__tokarev

Dünyada 550 milyon ateşli silah bulunmaktadır. Buda her 12 kişiden birinin silahlı olduğunu gösterir. Tek soru: Geri kalan 11 kişiyi nasıl silahlandırabiliriz? - (Yuri Orlov)
---------------------------------------------------
B Rh+ / İstanbul
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | TabancaTufek.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafifleştirilmiş Sürüm | RSS