Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KORTH, Royal Blue, 6''
Daire parasının yeteceğine eminmisin sayın wildeagle Big Grin
Villa parası olmasın Big Grin

Alıntı

gerçekten silah da rüya sahip olmakda...hele benim gibi müzmin bir kiracı için..Cool

Alıntı

Arkadaşlar, '' gunbroker '' daki fiyatlar '' Deluxe '' özel modeller için verilmiş, açıkçası biraz da kaptırmatör fiyatlar. Bu fiyatlara aldanmayın.

Sn.İlksurfer, Korth'un ABD'dedeki distribitörlük işlerini de '' Earl's Repair '' takip ediyor. Aşağıdaki linklerden de bağlantı kurup daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam, standard modellerin 5-6000 USD civarında olması lazım. Daha önce sitede MSRP veriyorlardı, ama bir süredir kaldırmışlar.

http://www.korthusa.com/

http://www.korthusa.com/aboutus_en.htm

Alıntı

Sayın Lupus tamamiyle haklısınız ama eldende birşey gelmiyor ki.
Sesimizi şu an için duyanda yok ya da yalandan sağır oluyorlar.

Bu arada basit bir denklem 5-6000 USD(yurtdışı fiyatı) x 10 = Türkiye fiyatı Smile

Alıntı

.....

Alıntı

İlk bakışta kalitesini ve farklılığını hissettiren ve gösteren bir makina, yani ilk bakışta ben burdayım ve ben en iyiyim diyen bir alet,

python ile kıyasına gelince pythonun elit modeli olunca iş değişecek gibi, di mi? Sn Smith...

[Resim: k-224260-elite.jpg]

Alıntı

.....

Alıntı

Alıntı: Mesaj: #15 | RE: KORTH, Royal Blue, 6''

Yaşlı adam silahı bu ya ne böle 70 lerden kalma gibi.Soba bacağı gibi duruyosayın LUPUS

Sevgili Glock, bu makina ile, evet makina, çünkü bu alet makina tabirini hak edecek düzeyde bir şey, 15 ve 25 m den, 6 mermiyi aralarında kağıt olmadan geçirdikten sonra, bu makinayı portatif tüfek diye taşımaya kalkacağına eminim. Cool .

Alıntı

LUPUS demiş ki:
Alıntı: Mesaj: #15 | RE: KORTH, Royal Blue, 6''

Yaşlı adam silahı bu ya ne böle 70 lerden kalma gibi.Soba bacağı gibi duruyosayın LUPUS

Sevgili Glock, bu makina ile, evet makina, çünkü bu alet makina tabirini hak edecek düzeyde bir şey, 15 ve 25 m den, 6 mermiyi aralarında kağıt olmadan geçirdikten sonra, bu makinayı portatif tüfek diye taşımaya kalkacağına eminim. Cool .

+1

Alıntı

işin aslı phyton bir efsane...
tercih sebebim o benim...
metaryel kalite vs... falan önemli değilSmile
önemli olan o efsanenin bir parcası olmak benim içinSmile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi