Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KORTH, Royal Blue, 6''
Şimdilik sadece rüya, Cool.
Horozun yanındaki manevela kaptırmatör emniyet mandalı olmayıp, top açma manevelasıdır.

[Resim: 7ceeaa61.jpg]

[Resim: d55cd766.jpg]

[Resim: 3738cc1d.jpg]

Alıntı

LUPUS demiş ki:Şimdilik sadece rüya, Cool.

Smile

Alet 10 numara hakkatten.

Alıntı

Sn.Ege, bu ve benzeri daha pek çok güzelliği bizlere layık görmeyip, ulaşamamamız için ellerinden geleni ardlarına koymayanların, bu milletin öz evlatları olduğuna kesinlikle inanmıyorum. Bu adamlar nasıl zamanında bizlere konserve kutusundan mamul arabaları layık görüp, keseri kendilerine yonttularsa, aklınıza bile gelmeyecek yüzlerce konuda bu fikirleri hala geçerlidir.
Kendisini bize Türk olarak lanse eden malum aklı evvellerden birisinin dediği gibi; '' Türkiye, Türklerin idaresine bırakılamayacak kadar güzel ve zengin bir ülkedir! '' . Emin olun bu zihniyetin belirlediği prensipler, hayatın hemen her alanında milletimiz üzerinde harfiyen uygulanmaktadır.

Alıntı

Sn. Lupus,

Size tamamen katılıyorum..
Aklıma gelen manzara aynen şu: Adeta bir kaç ayda bir, "bulunabilen en ucuzlarından" oyuncak alınıp, oyalansın diye önüne atıldığı çocuk muamelesi görüyoruzSmile Smile

Sevgiler

Alıntı

Peki bir sey soracagim, Korth mu Phython mu deseler hangisini secerdiniz?

Alıntı

gümüşayBig Grin
ben olsam phyton u secerdim....
çabuk laçka olacağını bildiğim halde....

Alıntı

Sn.İlksurfer, bir Korth veya Manurhin'e hiç bir şeyi değişmem, Cool.
Korth'da kullanılan malzeme, top kilitleme özellikleri, tetik ve horoz ayar özellikleri onu tartışılmaz bir idol yapıyor. Colth Python için altı patlarların Rollce Royce'u diyen diyen otör çoktur, ama dayanıklılık ve ekstra özellikler gündeme geldiğinde bir Korth ile karşılaştırılamaz bile, bence.

Alıntı

Hmm... tesekkurler...

Belli zaten gunbrokerda 1-2 tane anca var onlarada baya para istiyorlar. Bir tane var hele 15,000 dolar. Olacak is degil amerika icin...

http://www.gunbroker.com/Auction/ViewIte...702672#PIC

Alıntı

gerci bir tane de phython var ona da 25,000 dolar istiyorlar... ne silahlarmis bunlar ya...

http://www.gunbroker.com/Auction/ViewIte...465654#PIC

Alıntı

Amerikada bukadar para istiyorlarsa burda bir daire ile takas edilebilir heralde..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi