Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ATEŞLİ SİLAHLARIN EMNİYETİ SİZSİNİZ
(14-01-2013, 12:55 AM)asc demiş ki:
(14-01-2013, 12:47 AM)lupus demiş ki: Yabancı üreticilerin silah kutularına koydukları tüm kullanım kılavuzlarında istisnasız bir şekilde, miktarından bağımsız bir şekilde akli meleke ve refleksleri zayıflatabilecek her türlü ilaç ve alkol etkisi altında iken ateşli silahlardan kesinlikle uzak durulması uyarısı mevcuttur...

Adam gibi bir "düğün tabancası" üretememelerinin sebeb-i hikmeti bu demekki Blush

Big Grin

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Antiterör
Sn lazoli75 Gloch la alakalı nasıl bir bağlantı var anlayamadım mazur görün , herkes taşıdığı silahı nasıl taşayacağını biliyorsa , sorun olmayacağına inanıyorum , öyle veya böyle taşıdıklarımızın hepsi ateşli silah.
Saygılar.

Alıntı

DOLU SİLAH ASLA KAZARA PATLAMAZ...

KAZARA ATEŞLENEN SİLAHLAR HEP BOŞ OLDUĞU SANILAN SİLAHLARDIR...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Antiterör
Silah emniyeti konusunda kalem oynatan, emek sarfeden herkesin ellerine sağlık. Kaza konusunda ne yazık ki biraz kaderciyiz. Kaza, süregelen sıralı olaylar dizisinin istenmeyen bir nedenle kesilmesi olarak tanımlanır. Peki bizdeki kazalar istenmeden mi oluyor sizce? Bu yüzden "Görünmez Kaza", "Kaza Geliyorum Demez" gibi sözler dilimize pelesenk olmuştur. Aslında kaza, görünüyor ve geliyorum diyor. Görünmez kaza dediğimiz şey aslında bizim görmediğimizdir ve diğer taraftan kaza, geliyorum diye bangır bağır bağırıyor ve ne yazık ki biz onu görmüyor ve duymuyoruz. Örneğin trafik kazaları. Bir öğrenci servisi (sene sonu gezisinden dönen üniversite öğrencilerini taşıyan bir minibüs) Bolu'dan Ankara istikametine giderken 3 şeritli bir otoyolda aynı istikamete giden bir TIR'a arkadan çarptı. Şimdi bunun neresi kaza? Silah konusunda da kalabalığın en üst seviyede olduğunu bir ortamda, örneğin bir düğünde silah kullanmayın diye bağıranları neredeyse sağır sultan bile duydu ama bizim kendine çok güvenen "bize birşey olmazcılar" duymadı. Selamlar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Antiterör
Bir silah dükkanında, üzerinde etiketi ile rafta duran bir silahın namlu fişek yatağı veya şarjöründe fişek olabileceği aklınıza gelir miydi?

Kesinlikle gelmeli!

Bence dört temel emniyet kuralına eklenmesi gereken beşinci kural;

ATEŞLİ SİLAHLARIN EMNİYETİNE DAİR KURALLAR YERE, ZAMANA, ŞARTLARA GÖRE DEĞİŞMEZ!

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Antiterör
Bu arada parmak gitti.Bir de silaha bakan kişi üniformalı gibi ne iş yaptığını merak ettim.Diğer nokta ise eğer parmak olmasaydı namlu diğer uçtaki kişilere doğrultulmuştu.

Alıntı

(27-01-2016, 04:16 PM)asuspc demiş ki: Bir de silaha bakan kişi üniformalı gibi ne iş yaptığını merak ettim.
Sn.asuspc,

Videonun adında, kişinin Polis Memuru olduğu yazılı.

Saygılarımla

Alıntı

İngilizce olmayınca alttaki yazıya bakmamıştım sadece namlumun dönük olduğu alana ve Ada'mın parmak mı avuç mu gitti diye konsantre oldum. ???? yine bakmakla görmek arasındaki farkı yaşamış oldum ????

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı

Alıntı

Hem atış yönünde evler var, hem duruşu falso vs vs vs.. baştan aşağıya ne yapılmaması gerekiyors yapmış.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Antiterör

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi