Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ATEŞLİ SİLAHLARIN EMNİYETİ SİZSİNİZ
Bu üye bana bir dönem forumda mevcut olan warthog45 nickli üyeyi hatırlattı. Kendisi mükerrer üyelik alıp, arada paslaşmaktan banlanmıştı.

İlginç bir tesadüf olarak her ikiside 5'' SW 629 ve 40 S&W kalibre tabancalara sahipler. İkiside Sn alpyeşilay'ın 44 mag arayışına takılıyorlar. Her ikiside tüm forumca yerli silah sanayiine haksızlık yapıldığını düşünüyorlar.

Umarım yanılıyorumdur ancak, acaba diyorum kargo ile mermi gönderme hadisesi hiç yaşanmamış olabilir mi. Dediğim gibi yanılmayı çok isterim ancak tesadüflere de çok fazla inanmam. Özelliklede bu kadar çok olunca.

Alıntı

(13-11-2011, 07:39 PM)lazoli75 demiş ki: Hakikaten bir keresinde sol ayağımdan kendimi vurdum
http://i1098.photobucket.com/albums/g365...raf119.jpg
Bir keresinde kardeşimi omuzundan vurdum,Allah'tan deldi geçti
bir keresinde şakalaşırken mermi arkadaşımın kulağını sıyırdı geçti
yine bir keresinde atış yaparken arkadaşım omzuma dokununca elim tetikte geri döndüm sonrası malum...
Allah'tan mermi gezindi de kimseye gelmedi vs. vs.
Aman siz dikkat edin parmak benden çok karşımdakine zarar vermiş
eee... ne de olsa babasının parmağı ne zaman nereye gireceğini iyi biliyorBig GrinBig GrinBig Grin

Efendim maşallah maşallah.

Alıntı

Mesajlarımı bazen göremiyorum neden acaba?

Alıntı

(14-11-2011, 01:06 AM)blacksea demiş ki: Bu üye bana bir dönem forumda mevcut olan warthog45 nickli üyeyi hatırlattı. Kendisi mükerrer üyelik alıp, arada paslaşmaktan banlanmıştı.

İlginç bir tesadüf olarak her ikiside 5'' SW 629 ve 40 S&W kalibre tabancalara sahipler. İkiside Sn alpyeşilay'ın 44 mag arayışına takılıyorlar. Her ikiside tüm forumca yerli silah sanayiine haksızlık yapıldığını düşünüyorlar.

+1
Sürekli aynı kanıda idim fakat dilim varmadı söylemeye bir türlü...

Alıntı

Ben de fark etmistim ama yeni bir sayfa acmis diye ben de bir sey soylemedim. Dodgy
Itiraf edeyim, bir de .44mag kullanicisi oldugu icin bir yakinlik hissetmistim. Smile

Alıntı

(02-11-2011, 07:35 PM)a.puskullu demiş ki: Sn İlkersurfer, Sn Lazoli75'in böyle bir yanlış hata yapacağına kanaat getirmiyorum. Kendisi son derece beyefendi bir kişiliğe sahip. Aranızdaki bu sorunun tatlıya bağlanmasına çok sevindim.
Saygılar...

Alıntı

Sn.Modaratorler,
Alkol tuketetildiği geceler daha doğrusu "kafayı çekilecek" zamanlarda silah taşınmamalı mı görüşlerinizi merak ediyorum.Genel olarak "Herkes ama az ama çok alkolden negatif etkilenir" önermesiyle konuyu tartışmak isterim.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Antiterör
Alkollüyken bu çok çok enderdir , kesinlikle araç kullanmam , kendimden çok başkalarına zarar vermekten korkarım Trafik cezasından değil , bir duble alkolün insanı çok fazla etkileyeceğini sanmıyorum ama körkütük alkollü bir kişinin silahlı olması bence çok iyi olmaz ,ters bir durumda alkolün verdiği cesaret ve reflekslerin zayıflaması o silahı kendine zarar verir bir konuma düşürür kanaatindeyim.
Moderatör olmasamda üye olarak fikir beyan etmek istedim.Big Grin
Saygılar.

Alıntı

Yabancı üreticilerin silah kutularına koydukları tüm kullanım kılavuzlarında istisnasız bir şekilde, miktarından bağımsız bir şekilde akli meleke ve refleksleri zayıflatabilecek her türlü ilaç ve alkol etkisi altında iken ateşli silahlardan kesinlikle uzak durulması uyarısı mevcuttur...

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Antiterör
(14-01-2013, 12:47 AM)lupus demiş ki: Yabancı üreticilerin silah kutularına koydukları tüm kullanım kılavuzlarında istisnasız bir şekilde, miktarından bağımsız bir şekilde akli meleke ve refleksleri zayıflatabilecek her türlü ilaç ve alkol etkisi altında iken ateşli silahlardan kesinlikle uzak durulması uyarısı mevcuttur...

Adam gibi bir "düğün tabancası" üretememelerinin sebeb-i hikmeti bu demekki Blush

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi