Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Heckler & Koch USP Full 1200 Atımda Neye Benzer?
S&W 5903 tasiyan icin USP nin sIkIntI yaratacagini zannetmiyorum.

Ancak USP nin kabzasi genis, ve silah genel olarak genis. Ic kilifla bele rahat oturmasi zor gibi geliyor bana.

Tabi bu belden bele degisir, az yagli, normal, cok yagli, obez ;-)

Alıntı

Boyum 183 cm,kilo 83,fazla yağlı sayılmam. Silahımı iç kılıfla taşıyorum ve belime rahat oturuyor(başka silahım olmadığı için mukayese edemeyeceğim).Ofiste ve arabada silahımı belimden çıkarmıyorum ve beni rahatsız etmiyor.

Alıntı

HK USP denen hadise beni hep şaşırtıyor. Özellikle Colleterrial filminde ufak tefek Tom Cruise USP 45'liği taşıyıp hakkını veriyordu ya, sizinle poligon günü geçirdik sizi tanıyorum o silah bize ufak sayılır.

Smile

Alıntı

haci demiş ki:sw 5903 kullanmıştım boyutları uygundu ellerime , sw 5903 ten çok iri değilse tercihim olacak .
HK USP F serisinin kabza yapısı kesinlikle SW 59XX serisinden çok daha kaba ve etlidir. Ayrıca kabza ön ve arka desenleri daha sert ve agresiftir. SW 59XX serisinin çift hareketli tetik erişimi de HK USP F ' lerden çok daha rahattır. SW 59XX serisi kabza ve tetik erişimi ile bir sorunu olmayan ancak HK USP söz konusu olduğunda F serisinden ziyade C modellerinin daha ince ince yapılı kabzasına mahkum olan birisi olarak, elinize alıp bakmadan kesinlikle tercihinizi yapmamanızı öneririm.

Saygılar.

Alıntı

Sy.Lopus uyarıların için çok teşekkürler. Ancak Mke'deki mevcut tabancalar içinde hangisine gönül vermem gerek açıkçası aklım bulanık durumdayım. tavsiyelerinizi önemle dikkate alacağım.

Alıntı

lupus demiş ki:Kovan dip tablası yatağındaki kararma için kaliteli bir namlu köpüğü ile temizlik yapmanızı öneririm. Özellikle de Forrest veya Gun Slick ' in namlu köpüklerini öneririm.

Sn.NorthWolf
Namlu köpüğünü envantere ekleyebildiniz mi? Evet ise sonuç ne oldu acaba? Malumunuz aynı kararma benim Custom Sport'da da var. Mercan yokuşunda o markaları bulabilseydim alacaktım ama bulamadım.

Alıntı

Sn.Auris34, henüz bir av market yada mercan yapmadım. Malum yeni yıl tatil bitti iş bşı çok yğunluk var. Ancak hangimiz önce alırsa lütfen iki tane alalım.

Sevgiler.

Alıntı

Bu hafta MKE'den H&K usp nasip oldu aldım. Daha poligonda yaptığım 40 adetlik atışla namludaki boya zedelenmesi sizin namludakinden zedelenmeden daha fazla diye bilirim.Oysaki hoca nezaretinde yaptık atışları, 8 mermiyide hoca seri olarak attı.Bu normalmi açıkçası bilmiyorum. Birde aksesuar ve yardımcı ekipmanları nereden temin etmeliyim avrupa yakasında oturuyorum. İlginize teşekkür ederim.

Alıntı

Smile USP dünyasına hoş geldiniz...

Cizilmeleri dert etmeyin, ilk zaman olur birdahada artmayacaktır. Sn.Auris'in USP Custom Sportu yaklaşık hatırladığım kadarı ile 300-400 arasında idi, aynı 1200deki derecede.

Şeçim mükemmel... Ancak aksesuar, kılıf ve şarjör için umarım sinir sisteminiz yerindedir. 150 USD'ye yedek plastik şarjör aldım. Skın Metal şarjör filan almaya kalkmayın Ebay'den filan, polimer şarjör polimer şarjör tırnağı, metal şarjör metal şarjör tırnağı prensibi vardır. Yumuşak olan tarafı yer bitirirsiniz.

Kılıf; bulursanız banada haber verin. Sn.Harun saolsun onun yardımı ile USP kelebek deri kılıfı Ankaradan bulmuştum. Blackhawk polimer kılıf var, varlığından haberdarız ancak yurdumda compactından başkasını bulamıyorum. Tabi istanbulda büyük bir mağazada USP için fener vs kitleri mevcut, fiyat inanın hatırlamıyorum. Demekki gereksiz hanelerdeymiş silmişim aklımdan... Big Grin

Alıntı

NorthWolf demiş ki:Sakın Metal şarjör filan almaya kalkmayın Ebay'den filan, polimer şarjör polimer şarjör tırnağı, metal şarjör metal şarjör tırnağı prensibi vardır. Yumuşak olan tarafı yer bitirirsiniz.

Sn.Northwolf, HK USP şarjörünün parmak temas alanları polimerdir, ancak içeride çalışan ve şarjörü tutan kısmı metaldir. USP F serisinde metal şarjör mandalı polimer şarjör gövdesindeki çentiği yakalamasına rağmen, şarjör çentiğinde kolay kolay her hangi bir aşınma olmamaktadır. USP C serisinde ise şarjörler tüpleri zaten metaldir.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi