Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GLOCK 19 AYRINTILI BAKIM VİDEOLARI
Emeği gecen herkese teşekkürler çok doyurucu bir anlatım

Alıntı

Glockum yok ama çok keyif aldın tekrar teşekkür ederim

Alıntı

Arkadaşlar glock 19 gövde sökümü ve toplanması videolarımızıda yakın zaman içinde ekliyeceğim inş.Yoğunlukdan ekliyemedim kusura bakmayınız.

Alıntı

Estağfurullah Sn.Ceruh, bekliyoruz sabırsızlıkla.
Ellerinize sağlık tekrardan.
Saygılar,
TT

Alıntı

Üstad çok detaylı ve harika bir anlatım olmuş, elinize emeğinize sağlık.

Alıntı

Ellerinize ve emeginize saglik, cok tesekkurler...

Alıntı

Glock yıkanarak da temizleniyormuş gibi bir ara forumda bahsi geçmişti. Yanılmıyorsam, sıfır alınan bir Glock'un ilk temizliği videodaki. Daha sonraki periyodik bakımlarda su ile temizliğe gerek olmadığı kanısındayım. Hatta suyla kesinlikle yıkamam.Smile Sahra sökümünün dışında komple söküm yapmadım henüz ve komple söküm yapacağım zaman bir usta alırım yanıma mutlaka. Kimseye de yanında komple söküm ve montaj yapabilen biri olmadığı sürece, tek başına komple sökümü tavsiye etmem. Özellikle videoda çekiç ve mengene olmadan; sadece basit bir pim çıkarmaya yarayan alet ve kargaburunla komple sökümün bu kadar rahat yapılabilmesi ve parçaların çeşmede suyla yıkanıp, komprasörle kurulanması ilgimi çekmiştir.

Alıntı

Ustalardan acil yardım bekliyorum.
Glock silahımı şu anda tam sökmek için uğraşırken şöyle bir sorunum hasıl oldu.
Arkadaki tetik grubu pin'ini çıkarttım, öndeki üstte bulunan namlu kilit pin'ini de çıkarttım ancak tetik pin'ini bir türlü çıkartamadım. Çekiçle hafifçe vuruyorum ama yinede 1 mm'den daha fazla gittiği yok.
Zorlamaktan korkuyorum, sizden acil bir öneri almak isterim.

Alıntı

O pimi iterken aynı anda kızak yakalama manevelasını da aşağı yukarı oynatın. Rahatça yerinden çıkacaktır.

Alıntı

Bu cevaba "Allah Razı Olsun" diyorum Smile
Çok teşekürler sayın hotman.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi