Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GLOCK 19 AYRINTILI BAKIM VİDEOLARI
Emeği geçen herkese yürek dolusu teşekkürler tam Üstad işi bir çalışma olmuş.

Alıntı

Şimdi ben ne diyeyim bilemiyorum. Mübarek adamcağız sanki Ebru ustası gibi öyle uhrevi,öyle naif anlatıyor ki mest oluyorum. Bana kalırsa Üstad bir kitap yazmalı hem genel silah terimlerini hemde marka ve model tanıtımlarının olduğu bir çalışmayı rahatlıkla ortaya koyabilir. Zaten forumda taslak halinde çoğu şey var ve düzgün bir tashihin beraberinde yeniden düzenlenirse tadından yenmez olur. Okumuş magandalardan oluruz fena mı?Smile

Alıntı

Ellerinize, dilinize sağlık.

Alıntı

Merakla bekliyoruz diye bu konun gelişini haber veren başlık altına mesaj bırakmıştık. Beklentilerim boşa çıkmadı, Dolu dolu bir paylaşım olmuş. Emeği geçen herkese teşekkür ederim ve başka marka, Model, Konular ile devamını beklerim Smile
Saygılar.

Alıntı

Çok güzel bir paylaşım olmuş. Teşekkürler.

Alıntı

Emeği geçen herkesin eline,diline sağlık.

Alıntı

ceruh demiş ki:SAnlatımı yapan şahsiyet şimdilik kimliğinin gizli kalmasını istediği için ismini veremiyorum.Video yayınlanınca kim olduğuna dair tahminlerinizi bekliyorum.Kendisine vakit ayırdığı ve bu değerli çalışmayı bizlere kazandırdığı için teşekkür ediyorum.
Çok güzel videolar için teşekkürler üstat.Özellikle Glock 19 sürgü sökümü videosu bir cerrah titizliğinde idi.Wink

Alıntı

Elinize , emeğinize sağlık.

Alıntı

Ayrıntılı bir çalışma olmuş. Özellikle silah tutuş ve hakimiyet kısmını hemen herkes dikkatlice izlemeli. Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.

Alıntı

Sn Ceruh emeğinize sağlık on numara bir video paylaşımız için teşekkürler.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi